Játékvezetők: Farkas Ádám; asszisztensek: Berettyán Péter, Horváth Róbert.

Mi kezdjük a találkozót, bordó szerelésben játszunk a mérkőzésen. Hajrá, Vasas!
3'
Kleisz jobboldali beadását követően felszabadítottak a ferencvárosiak
6'
Az első szögletet mi végezhettük el a találkozón: Remili adta be, a hosszún érkező Vaskó azonban nem érte el
9'
Dilaver lövése ment mellé
11'
Böde lőtt 18 méterről a kapunk fölé
12'
Most Moutari lőtt távolról, de ez is messze elkerülte a kapunkat,
13'
Dilaver baloldali beadása hosszú volt Varga számára
18'
A távoli szabadrúgást Saglik végezte el, de Böde kifejelte a labdát
19'
5044 a hivatalos nézőszám
22'
Csere történt a játékvezetőt illetően: Bognár Tamás vezeti tovább a mérkőzést Farkas Ádám helyett, aki az alapvonalnál asszisztál tovább
24'
Nalepa kapott sárga lapot
25'
Remili távoli próbálkozását blokkolta Gera
26'
Nagy mentett szépen Böde elől egy hosszú sprintet követően
27'
Varga lövését védte hatalmas bravúrral Nagy
30'
Gaál jobboldali beadása majdnem gólt eredményezett, a kapufáról kifelé pattant végül a labda
32'
Kleisz jobboldali beadását kirúgták a védők, majd James lőtte kapásból a kipattanót, de kapu mellé ment
36'
James kapott sárga lapot, Lovrencsicset vágta fel. Mivel ez az 5. sárga lapja volt, így a Honvéd ellen nem léphet pályára a csapatunkban
40'
James távoli lövése szállt a kapu fölé
42'
Távolról, baloldalról rúghatunk szabadrúgást: Remili beadását kifejelték a zöld-fehérek
44'
Ristevski is sárga lapot kapott, ez neki szintén az 5. volt, így ő sem játszhat a következő mérkőzésen. 2 perc a ráadás
45'
Sternberg lőtt gólt, vezet a Ferencváros 1-0
46'
Kezdődik a második játékrész, a hazaiak indították útjára a labdát.
46'
Vége a félidőnek 1-0 a hazaiak javára
49'
Előbb Dilaver kapott sárgát egy korábbi szabálytalansága miatt, majd Remili is sárga lapot kapott
51'
Gaál jobboldali beadását követően Holczer lábbal mentett
52'
Böde iramodott meg a jobboldalról, de Nagy jól érkezett
53'
Böde kapott sárga lapot a veszélyes megmozdulásáért
54'
GÓÓÓL!! BERECZ!! 1-1! Gaál jobboldali beadását követően Berecz lőtt pontosan a kapuba!
56'
GÓÓÓÓÓÓL!!!! SAGLIK!!! 1-2!!! Gaál adta be ismét jobbról, egy védő rosszul ért bele középen, a labda Saglik elé került, aki pedig nem hibázott, belőtte négy méterről
59'
Vida a pályán James helyett
61'
Gaál beadását kifejelték a védők
62'
Kleinheisler érkezik Bognár helyére
66'
Nalepát kiállítja a játékvezető, ugyanis megkapta a második sárgáját miután felrúgta Remilit
69'
Moutarit állította meg lesen a játékvezető
70'
Burmeister váltja Korcsmárt
72'
Mintegy 500 Vasas-szurkoló buzdítja csapatunkat
76'
A bal szélről végezhetünk el szabadrúgást: Remili adta be, a védők kifejelték, majd Vida lőtt, de blokkolták