A hazai Diósgyőr kezdte a találkozót. Hajrá, Vasas!
Vezet a Diósgyőr, Szarka fejjel volt eredményes. 1-0
Ugrai távoli lövése ment mellé
13'
A mérkőzést a diósgyőriek kezdték jobban, keveset tudjuk birtokolni a labdát,
16'
A bal szélről végezhetünk el szabadrúgást: Remili passzolt Murkának, aki távolról lőtt, de a védők blokkoltak
20'
Keveset támadunk, egyelőre kevésbé vagyunk hatékonyak
24'
Nagy diósgyőri helyzet maradt ki, Ugrai lőtt mellé 14 méterről egy kontratámadás végén
25'
Karan kapott sárga lapot
27'
Saglik fejelt nem sokkal a kapu mellé, az első igazán nagy helyzetünk volt
30'
Szögletet rúghatunk a baloldalról: Remili adta be, de a védők kifejelték.
31'
Vaskó fejesét Antal fogta meg
32'
Nagy védte ki hatalmas bravúrral Karan fejesét
32'
James kapott sárga lapot
33'
Berecz a lövés pillanatában elcsúszott, így sikertelen volt a távoli próbálkozása
34'
Szarka kapott sárga lapos figyelmeztetést
36'
Remili 16 méterről lőtt laposan, de Antal védte
41'
Vaskó kapott sárga lapot
42'
Jobb szélről végzett el szabadrúgást a Diósgyőr, Ristevski fejelte ki a kapu előteréből.
43'
Újabb hazai szabadrúgás a jobboldalról: nem okozott veszélyt, hosszú volt
44'
Egy perc lesz a ráadás, közben szabadrúgással jövünk: Saglik adta be, de a védők kifejelték.
45'
Remili szabadrúgását is kifejelték a védők, ezzel vége is az első játékrésznek, egygólos hátrányban vagyunk.
46'
Mi kezdtük a második játékrészt
47'
Remili került rögtön helyzetbe, az ötös vonaláról tüzelt kissé kisodródva, de Antal nagyot védett
49'
Szép számmal érkeztek szurkolóink Mezőkövesdre, a rendelkezésre álló szektort kis híján teljesen megtöltik
55'
A hivatalos nézőszám: 3656
57'
Ristevski kapott sárga lapot lerántásért
59'
Szarka jobboldali beadása veszélyes volt, de lövésre nem került sor
61'
Baloldali szabadrúgás diósgyőri részről: mi jöhetünk kifelé, Lipták volt szabálytalan
62'
Remili került nagy helyzetbe, a büntetőpont magasságában fejelhetett kapura, de mellé ment
64'
Makrai állt be Szarka helyett
65'
Hazai szöglet a jobboldalról: a beérkező labdát fejjel továbbították, majd Makrai ollózott, de már lesen volt.
66'
Kulcsár érkezett a pályára, Kleisz jött le
68'
James beadását követően Kulcsár lőtt, de kívülről érte az oldalhálót
71'
GÓÓÓÓL!! BURMEISTER! 1-1! Remili lövése megpattant, majd Vaskó fejelte vissza a labdát a kapu előterébe, középen érkezett Burmeister, aki a kapuba fejelt.