Játékvezetők: Kassai Viktor; asszisztensek: Márkus Tamás, Varga Gábor
Nézőszám: 3214

1'
Mi kezdtük a találkozót
3'
A mieink szürke felsőben, fehér nadrágban, a hazai debreceniek teljes piros szerelésben a pályán
7'
Az első szögletet mi végeztük el, amiből majd gól is született Ristevski révén, de les miatt érvénytelen a találat
9'
GÓÓÓL! Egerszegi! 0-1! Egy szép akció végén Egerszegi lőtt a bal alsóba közel 11 méterről
15'
A megsérült Könyves helyett Takács állt be
17'
A hazai szögletet követően mi jöhetünk szabadrúgással kifelé
23'
Mi rúghattunk szögletet, de nem alakult ki veszély a kapu előterében
24'
GÓÓÓL! Egerszegi! 0-2!!! Ismét szép támadást vezettünk, majd Vida passzát követően Egerszegi lőtte ki a jobb alsót 17 méterről
28'
A hivatalos nézőszám 3214
30'
Mengolót kell ápolni
31'
Mengolo újra játékban
32'
James mentett a kapunk előterében, közben Mengolót újra ápolják
34'
A játék folytatódik, Mengoló is visszatért
35'
Benes fejelte ki a jobbról érkező hazai beadást, majd a következő támadás során Burmeister blokkolt a tizenhatoson belül
39'
Sós lőtt kapu mellé, de már les miatt lefújták az akciót
40'
Sós került ismét helyzetbe, 7 méterről lőtt, de Nagy bravúrosan védett
42'
Ismét gólszerzési lehetőség adódott a Debrecen előtt, de Nagy védett egy távoli lövést, majd a kipattanónál is résen volt
43'
Ádám kapott sárga lapot
44'
3 perc a ráadás
45'
Vége az első félidőnek, két góllal vezetünk
46'
Elkezdődött a második játékrész
47'
Vida kapott sárga lapot
50'
Barna kapott sárga lapot
51'
GÓÓÓL! 3-0! Benes! Hangya adta be balról, majd Benes senkitől sem zavartatva kapásból lőtt a kapuba hat méterről a hosszún
55'
Szivacski vállát ápolják
56'
Nagy öklözte ki Tőzsér szabadrúgását
57'
Tőzsér kapott sárga lapot
58'
Cserél mindkét csapat: nálunk Szivacski nem tudja folytatni, helyére Vogyicska érkezett, a túloldalon Barna helyett Tabakovic folytatja
61'
Tabakovic került helyzetbe, de saját játékosát találta el a kapunk előterében
62'
Nagy fogta magabiztosan a jobboldali hazai beívelést
65'
Nagy védte Filip fejesét
67'
Vida került helyzetbe a vendég kapu előterében, Barczi beadását követően azonban az oldalhálóba lőtt
70'
Egerszegi távoli lövését védte Nagy Sándor
76'
Ádám kapott újabb sárga lapot könyöklésért, ami pirosat vont maga után. Emberhátrányba folytatjuk
77'
Tisza lőtt keresztbe a kapunk előtt nagy erővel
79'
Felpörgött a Debrecen, nyomás alatt tartják a kapunkat
80'
Ristevski helyett Vaskó érkezik
82'
Tabakovic fejesével szépít a Debrecen
84'
Tabakovic ismét betalált, ezzel egy gólra feljöttek a hazaiak
86'
Tisza lőtte fölé a hazai szabadrúgást
88'
Kihasználjuk harmadik cserénket is, Pavlov áll be Barczi helyett
90'
Vogyicska kapott sárga lapot
90'
Nagy Gergely húzott le egy visszafejelt labdát
91'
3 perc a hosszabbítás
92'
Szatmári lőtt fölé
93'
Egy kontrát vezettünk még a végén, de nem sikerült gólt lőni
94'
VÉGE! Izgalmas végjáték volt, de sikerült megszerezni a három pontot. Debrecen - Vasas 2-3