Csepel-Csep-Gól FC - Vasas FC II

2023. február 05. 11:00

Helyszín: (NB III) Szabadkikötő SE Sporttelep
Szeretettel köszöntjük tisztelt Szurkolóinkat és Olvasóinkat!
Hamarosan, 11:00 órakor kezdődik NB III-as csapatunk ötödik, egyben utolsó téli felkészülési mérkőzése a Csepel-Csep-Gól FC ellen, a Szabadkikötő SE Sporttelepének műfüves pályáján.
Ellenfelünk a BLSZ I. osztályának 4. helyén telelt 34 ponttal, öt ponttal lemaradva a listavezető Unione FC-től. Érdekesség, hogy a téli felkészülés során korábbi ellenfelünk, a Reac, amellyel 1-1-es döntetlent játszottunk, 3 ponttal és 2 helyezésszámmal a csepeliek előtt található.
Vasárnapi ellenfelünk keretében Gauzer Levente, Mészáros Roland István, Nagy Tamás, Pál András, Papp Ákos és Pócsa Csaba személyében hat olyan labdarúgó szerepel, akik pályafutásuk során korábban már magukra ölthették a Vasas-mezt.
A Csepel-Csep-GÓL FC vezetőedzője Lázok János, aki csatárként 2005 és 2011, valamint 2014 és 2016 között erősítette csapatunkat.
Csepelen plusz 1 Celsius fok, napsütéses, szélcsendes idő van.

1'
Csapatunk tiszta pirosban, a hazaiak tiszta fehérben. Mi kezdtük a mérkőzést.
6'
Farkas Jeromos futott el a jobb szélen, középre adását Riesz elől kivágta egy védő az öt és felesnél.
11'
Vörös 17 méteres, jobb összekötő helyéről leadott lövése 1 méterrel szállt a felső léc fölé.
18'
Seregy csapott le egy lecsorgó labdára, majd 17 méterről, középről, ballal a jobb felső sarokba csavarta a labdát. 1-0.
26'
Farkas Jeromos jobb oldali lapos középre adását Rab lőtte 10 méterről kapura, de egy védő blokkolt a a lövést.
33'
Farkas Jeromos volt szemfüles egy keresztbe tett labdát szerzett meg. Rieszhez passzolt, aki védőjével megharcolva a labdáért, már csak bele tudott piszkálni a labdába, amit a kapus védeni tudott.
35'
Farkas Jeromos került lövőhelyzetbe, 16 méteres bombája centikkel szállt a felső léc fölé.
38'
Seregy lőtt 18 méterről középről, de Szunyog oldaláról a jobb sarok mellé szállt a labda.
43'
Pócs fülelt le egy kapus kirúgást, de testéről távol pattant tőle a játékszer, így fel tudtak szabadítani a hazaiak.
45'
Vége az első játékrésznek. Kiegyenlített mérkőzésen igazságosabb lenne a döntetlen eredmény.
46'
Cseréltünk. Lejött Mamusits és Enyedi helyükre Herrich és Őri állt be. A hazaiak nem változtattak.
49'
Kovács D. bal oldali félmagas beadását Riesz a rövid saroknál, kapásból, 6 méterről egy védő szorításában a kapu fölé belsőzte.
53'
Rab 19 méteres középről leadott lövését húzta a léc alól Szűcs.
60'
A meghúzódott Vörös helyére Takács állt be.
61'
Riesz helyére Szendeff állt be.
64'
Kovács D. futott el a bal szélen, egészen az öt és feles sarkáig, majd lapos lövését védte vetődve Szűcs.
70'
Pócs helyére Szabó B. állt be.
73'
Herrich a jobb összekötő helyén kapásból lőtt, de egy védő lábáról a bal felső sarok mellé perdült a labda.
75'
Forgó és Nemes állt be, Rab, illetve Puskás helyére.
78'
Farkas Jeromos jobb oldali szöglete után Őri lőtt kapásból ballal 1 méterrel a felső léc fölé.
81'
Pásztor állt be Seregy helyére.
85'
Farkas Jeromos jobb oldali szöglete Forgó testéről 8 méterről pattant a kapu felé, de Szűcs védeni tudott.
89'
Farkas Jeromos jobb oldali szöglete a hosszú oldalon Nemest találta meg, aki kapásból védhetetlenül bombázott a léc alá.