Ceglédi VSE - Vasas FC II.

2024. március 17. 14:00

Játékvezetők: Virág András Barnabás (asszisztensek: Aczél Tibor és Varga Levente)
Helyszín: (NB III) Zsengellér Gyula Sportcentrum
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a honlapfejlesztés időszaka alatt a szöveges tudósítás új felületen, az alábbi linken érhető el:
Köszönjük a türelmet!
Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!

1'
Csapatunk tiszta pirosban, míg a hazaiak tiszta sárgában. A találkozót a ceglédiek kezdték.
17'
Szabó Benjamint ütközött a kapussal. 11-es.
18'
Szánthó a jobbra vetődő kapus mellett laposan a bal alsó sarokba lőtte a labdát. 0-1!
44'
Molnár megtolta a védője mellett a labdát a 16-oson belül, aki buktatta. 11-es.
45'
Hinora a jobbra vetődő kapus mellett a bal alsóba helyezte a labdát. 0-2!
46'
Elkezdődött a második félidő. Csapatunk nem változtatott. A hazaiaknál Kuchta helyén Ledacs-Kiss Bence folytatta.
46'
Véget ért az első játékrész. Jelentős különbség van a két együttes között a javunkra. Így megérdemelten vezetünk két góllal.
47'
48'
Hinora 25 méteres szabadrúgása megpattant a kapus előtt, majd a hálóőr a labdát a jobb felső sarokba ütötte. 0-3!
54'
Molnár szöktette a bal összekötő helyén Szánthót, aki éles szögből, 3 méterről, ballal a kapuba bombázott. 0-4!
60'
Hinora tette ki a labdát a jobb összekötő helyén robogó Mamusits elé, aki 10 méterről kilőtte a jobb alsó sarkot. 0-5!
70'
Hinora bal oldali szögletéhez rosszul nyúlt a hazaiak kapusa, Klemenc, és kezéről a kapuba hullott a labda. Öngól. 0-6!
87'
Farkas J. jobb oldali beívelését Rideg 7 méterről ráfejelte, de a kapus oldalra tolta a játékszert. Farkas B. jobb oldali szögletét Rab 1 méterre a kapuba bombázta a labdát. 0-7!
92'
Véget ért a mérkőzés. Ilyen arányban is megérdemelt győzelmet aratott csapatunk. A gólkülönbség hűen tükrözte a két csapat közötti különbséget.