Játékvezetők: Barna Gábor (Kiss Balázs, Máyer Gábor)
Helyszín: Tatabánya
12 fok, tiszta ég, enyhe szél

0'
Sok szeretettel köszöntünk minden kedves szurkolónkat innen Tatabányáról, a Budaörs elleni bajnoki mérkőzésünk élő, szöveges közvetítéséről!
1'
Elkezdődött a mérkőzés, az első labdaérintés csapatunké
5'
Murka jobboldali beadását Birtalan fejelte öt mérettől, egy védő hátáról pattant szögletre.
7'
Szilágyi passzolhatott vissza Kovács Milánnak, aki 25 méterről rálőtt a kapura, de megpattant egy budaörsi védőn, így Demjén könnyen meg tudta fogni
12'
Kisebb lehetőségek a Budaörsnél, de egyiknél Bese volt résen, a másik meg nem talált kaput
14'
Szabadrúgáshoz jutottunk a tizenhatos előtt, amit Talabér végezhetett el, de Demjén a bal felsőből piszkálta ki a labdát.
16'
A szögletet Ádám fejelhette a kapu felé, de a léc felett szállt el
17'
Újabb szabadrúgás, most a tizenhatos bal szélénél. Szintén Talabér végezhette el, de ez a sorfalról pattant ki
19'
Ellentámadást vezethetett a Budaörs, Medgyes erős lövése azonban a bal kapufa mellett ment el
23'
Két szöglet, egy a bal-, egy a jobboldalról, az elsőt egy védő vágta ki, a másodikat Demjén bokszolta a mezőnybe
24'
Vezet a Budaörs, Vég Gábor kotorta be a labdát közvetlen közelről a kapuba. 1-0...
28'
Elállt a szélfúvás
32'
Ádám Martint kell ápolni, úgy tűnik, hogy nem tudja folytatni a mérkőzést
34'
Kényszerű csere a csapatunknál: Ádám Martin helyett Balajti Ádám a pályán
39'
Balajti Ádám kapott sárga lapot, miután szabálytalankodott Gyuráczcal szemben
40'
Kesztyűs célozhatott a kapura, a lövése a felső lécről pattant ki
43'
Sajbán Miklós jutott egy ellentámadás során helyzethez, a labda az oldalhálóban landolt
44'
Szilágyi ívelt Birtalan elé, aki a kapu felé fejelte a labdát, de az Demjén karjában landolt
45'
Egy perc hosszabbítást jelez a tartalék játékvezető
45'
Félidő Tatabányán, egy góllal vezet a Budaörs
46'
Elkezdődött a második félidő
52'
Czvitkovics lőhetett szabadrúgást a tizenhatos sarkánál, az ívesen érkező labda a kapufáról pattant a másik kapufára, és onnan a mezőnybe.
56'
Murka bedobásából Hajdú jutott végül labdához, ballábas lövése nem volt erős, így Demjén védeni tudta
57'
Csere a csapatunknál: Talabér Attila helyett jön Borbély Bálint, aki a szezonban először lép pályára súlyos sérülése után
59'
Balajti kapott egy szép passzt, de lövése kipattant egy budaörsi védőről
61'
Borbély Bálint kapott sárga lapot buktatásért
63'
Egy labdavesztés utáni kontrából jutott lehetőséghez a Budaörs, de Kelemen résen volt és blokkolni tudott
64'
Menyhárt ívelte a labdát, ami Sajbán Miklóshoz került, lövése a jobb kapufa mellett ment el
65'
Murka kapott szép labdát, de lövése kicsivel ment a léc fölé
66'
Csere a Budaörsnél: Kesztyűs Barna helyett Csobánki Ádám a pályán
70'
Gólt lőtt a Budaörs, Sajbán-együttműködés: Miklós fejelte Máté elé a labdát, ami a kapunkban landolt
72'
Budaörsi szabadrúgás, amit az egyik támadó fejelt ki
73'
Utolsó cserénket is kihasználjuk: Murka Benedek helyett Bévárdi Zsombor a pályán
75'
Csapatkapitányunk, Vaskó Tamás kapott sárga lapot feltartásért
78'
Végh Gábor helyett Fodor Dániel a pályán a Budaörsnél
80'
Medgyes lőhetett kapunkra, de Bese jó időzítéssel ért le, így meg tudta fogni a labdát
82'
Czvitkovics lőhetett a tizenhatos jobb sarkánál, a labda a jobb kapufa mellett repült el
83'
Birtalan szép ráforduló lövése nem sokkal ment a kapu fölé
85'
Balajti finom passza Birtalannak, aki átemelte a kapuson a labdát, de a játékszer a felső hálón landolt...