Budafok - Vasas FC 1-2

2018. augusztus 05. 19:00

Játékvezetők: Takács János (Szalai Dániel, Szilágyi Norbert)
Helyszín: Budafoki MTE Sporttelep
26 fok, szeles idő, felhős az ég. A vendégszektor megtelt. Csapatunk tiszta fehérben, ellenfelünk piros-fekete csíkos felsőben és fekete nadrágban játszik. A mérkőzést megelőzően ünnepélyes kezdőrúgást végzett el legendánk, Raduly Józsi bácsi.

0'
Mi kezdtük el a mérkőzést
2'
GÓÓÓÓÓÓL!!!!! Szatmári Lóránd szabadrúgását Szokol továbbította Birtalan felé, aki az ötösön belül simán a kifutó kapus fölött befejelte a labdát. 1-0!
5'
Kovács Dávid enyhe birkózómutatványt celebrált Rokszinnal. Szabarúgás csapatunknak, amit a budafokiak az oldalvonalon túlra kényszerítettek.
9'
Szép labdaszerzés a középpályán, amit Hrepka és Birtalan továbbított Bévárdi felé a bal szélre, de a budafoki védő résen volt, és szerelni tudott.
11'
Újabb Szatmári-szabadrúgás, amit előbb Murka elől fejelt előre a Budafok, majd Rokszint buktatták szabálytalanul
12'
Az ezt követő szabadrúgást, amit ismét Szatmári lőtt egy kisebb flipperezés után Bévárdihoz került, aki a tizenhatos jobb sarka előtt úgy öt méterrel a kapu felé lőtte a labdát, ami fél méterrel a kapu felett ment el.
16'
Budafoki szabadrúgás a bal szélről, amit Bese simán lehalászott
17'
Budafoki helyzet, Ihrig-Farkashoz került a labda, aki betört a tizenhatoson belülre, majd kapura lőtt, de Bese bravúrral védeni tudott.
18'
Egyenlített a Budafok. Pölöskey jutott labdához, majd egy az egyben Bese előtt állva a kapu jobb sarkába gurította a labdát. 1-1.
20'
Margitics kapott egy jó labdát a jobb szélre, amivel megindult az alapvonal felé, de a beadására Pölöskey éppen, hogy lecsúszott, a labda pedig a kapufa mellett csorgott el
21'
Újabb budafoki helyzet, Margitics indult meg megint a jobb szélen, a beadását viszont védeni tudtuk.
23'
Könnyű szöglethez jutottunk, miután egy budafoki védő senki által nem zavartatva az alapvonalon kívülre vitte a labdát. Szatmári szögletét Póser bokszolta ki.
24'
Szivacski indította parádésan Birtalant, aki megindult a labdával, majd indította Hinorát, de Póser elhalászta előle a labdát.
26'
Újabb Szatmári-szabadrúgás, amit trükkösen, laposan, oldalra Rokszinnak passzolt, aki aztán Vaskónak adta be a labdát, a fejest azonban Póser védte.
28'
Időközben Khiesz kapott sárga lapot Birtalan buktatásáért
28'
Szabadrúgáshoz jutottunk a tizenhatos bal sarka előtt négy méterrel. Birtalan szabadrúgása lepattant egy sorfalban álló védő fejéről. Szöglet
29'
A szögletet Szatmári végezte el, az ötösön belülre juttatva a labdát, de Vaskó és Póser összetűzése után szabadrúgás kifelé
34'
Budafoki támadásépítés a bal szélen, a meginduló játékostól Szivacski vette el a labdát.
35'
Támadás a mi részünkről, Birtalan lőhetett rá húsz méterről, de nem sokkal ment fölé.
36'
Újabb lehetőség a bal szélen, aminek a végén Hinora lőtte rá a labdát a tizenhatos sarkáról, amit Póser halászott le.
37'
Megvan csapatunk első sárga lapja, amit Rokszin kapott Filkor buktatásáért
41'
Khiesz indulhatott meg a jobb szélen, az alapvonalról lőtt beadását a védelmünk tessékelte ki az alapvonalon túlra. Szöglet.
42'
A szögletet kisebb kavarodás, flipper és kibokszolások után Bese halászta le, illetve a játékvezető kifelé történő szabadrúgás jelzése állította meg
43'
Az ellentámadásból Birtalan és Hrepka összjátékát követően utóbbi lőhette kifordulva a kapura, ami nem sokkal ment fölé
44'
Az utóbbi percben egy kisebb budafoki és Vasas-támadásépítés is volt, de a védelmek mindkét oldalon figyeltek
45'
A félidő végét jelezte a játékvezető, mindeközben elkezdett esni az eső. A félidő elején mi voltunk a jobbak, de a 15. perc környékétől a Budafok vette át a mérkőzés irányítását, a félidő utolsó tizenöt percében kiegyenlítettebb volt a kép. 15 perc múlva folytatás.
45'
A tizenhatos vonalán belül egy védőnk ütközött egy budafoki támadóval. Kisebb tanácskozás után büntetőt ítélt Takács játékvezető. A Pölöskey által lőtt tizenegyest BESE KIVÉDTEEEE!!!!
46'
Kezdődik a második félidő. Csere nálunk, Ádám Martin jött Bévárdi helyére
47'
Budafoki támadás a bal szélen, a budafoki lövés mindenki előtt elszállt
51'
Sok hibával teletűzdeltek az utóbbi percek, mindkét csapatnál
57'
Budafoki szöglet, ami Oláh Bálintról került, a fejese a kapu mellett szállt el.
59'
A Budafok indulhatott kontrából a bal szélen, de Szivacski még a beadás megelőzve tudta szerelni, majd egy szögletet akadályozott meg
61'
GÓÓÓÓÓÓL!!! Ádám Martin lőhetett szabadrúgást a tizenhatos bal sarka előtt öt méterrel, amit ballal tökéletesen meglőve védhetetlenül a kapu jobb felső sarkába vágódott
62'
Kovács Dávid lőhette a szabadrúgást, ami a sorfalunkról vágódott ki
62'
Hinora kapott sárga lapot egy, a tizenhatos bal sarkánál elkövetett szabálytalanságért
65'
Csere a Budafoknál, Ihrig-Farkas helyett Vankó
69'
Az eső elállt, de az ég még mindig vészjóslóan sötét
71'
Murka indult meg középen, lehagyta a védőjét, de már kicsit kicsúszott, amikor lőtt, így az oldalhálót találta el a labda
72'
Csere a budafokiaknál, Pölöskey helyett Boros a pályán
74'
Budafoki helyzet, ami egy labdavesztést követően indított ellenfelünk, a beadást azonban Filkor nem tudta jól megjátszani, a végén pedig kirúgás lett
75'
Ismételt budafoki helyzet, Vankóhoz került a labda a tizenhatos jobb sarkánál, aki pár lépés után rálőtte a kapura a labdát, amit Bese bokszolt ki
77'
Csere budafoki oldalon, Kercsó jött le és Micsinai jött be a hazaiak utolsó változtatásaként
78'
Egy szögletet követően Vankó jutott helyzethez, az élesen érkezett lövést Bese bokszolta ki, ismét
80'
Kettős csere nálunk, Egerszegi és Szilágyi jött be, Hrepka és Rokszin helyett
82'
Egerszegi bedobása eljutott Hinorán keresztül Murkához, a megpattanó lövést Póser védeni tudta.
83'
Egerszegi szerzett labdát, amit a bal szélre passzolt Birtalannak, aki betört a tizenhatoson belülre, a lövését Póser védte
87'
Budafoki lövés középről, Filkor küldte rá úgy 23 méterről a labdát, ami bőven a kapu fölé szállt