BFC Siófok - Vasas FC

2020. szeptember 13. 20:00

Játékvezetők: Szilasi Szabolcs. Segítői: Kulman Tamás és Mohos Milán.
Helyszín: Siófok Városi Stadion
Szeretettel köszöntjük Szurkolóinkat és Olvasóinkat! Siófokon 26 Celsius fokos levegőhőmérséklet, enyhe szellő, csillagos ég fogadta a játékosokat és a szurkolókat. Csapatunkat mintegy 300 Vasas szurkoló kísérte el a Balaton partjára. Csapatunk tiszta fehérben, míg a hazai csapat feketében játszik. A Siófoknál több egykori játékosunk is pályára lépett, így Izing, Polényi és Gaál Bálint, de a kispadon ott van Ferenczi István is.

1'
A mérkőzést a Siófok kezdte.
2'
Polényi adott be jobbról, de a rövid saroknál felszabadítottunk. Egymás után 2 szöglettel indított a Siófok.
3'
Izing Martin a gólszerző. 1-0. A jobboldali szögletre a rövid saroknál Izing érkezett és 9 méterről a jobb sarokba fejelt.
6'
A kapunktól 30 méterre szabadrúgáshoz jutott a Siófok. Gaál Bálint lövését biztosan ölelte magához Jova.
8'
Radót döntötték fel a Siófok kapujától 25 méterre. A labdát Feczesin kapta meg, akinek 15 méteres lövését tolta kapu mellé Hutvágner.
13'
Silye bal oldali beadását Feczesin kapta, de elpattant tőle a labda. Majd még ebből a támadásból Viczián a jobb oldali 16-os sarkáról kevéssel lőtt a jobb sarok mellé.
16'
22 méterről, középről jutott szabadrúgáshoz a Siófok. Gaál a gólszerző, aki laposan a bal alsó sarokba lőtt. 2-0.
21'
Balogh Bence húzogatott a 16-os előterében, majd 17 méterről lőtt, de Jova vetődve védte a jobb sarok felé tartó labdát.
25'
Radó végzett el szabadrúgást 25 méterről, a jobb oldalról. Sajnos lövése több méterrel fölé szállt.
27'
Szatmári vezette a labdát a 16-ossal párhuzamosan, majd laposan lőtt, de a labda centikkel elkerülte a jobb alső sarkot.
30'
Hidi M próbálkozott, de a lapos lövést Hutvágner védte.
35'
Radót döntötték fel a 16-ossal egy magasságban a jobb oldalon. Szatmári lapos beadását kivágta egy védő.
36'
Csakanem a jobb oldali szöglet zászlótól szabadot rúghatott a Siófok. De a beadást a rövid saroknál kifejeltük.
39'
Jobb oldali szögletet végezhettünk el. Szatmári beívelését, a rövid oldalnál kifejelték.
41'
Újabb szöglet, ezúttal a bal oldalról. Szatmári beívelését felszabadították.
42'
Feczesin és Izing kapott sárgát, kakaskodásért.
43'
Csaknem megszerezte a harmadik találatot a hazai csapat, de egy távoli lövés előbb a bal kapufán csattant, majd a kipattanót közelről Elek mellé rúgta.
44'
Silye bal oldali középre adását Szatmári kapásból, 15 méterről meglőtte, de Hutvágner a léc alól kitolta, fölé.
45'
Vége az első játékrésznek.
46'
Elkezdődött a második játékrész. Szatmári helyére Pekár állt be.
49'
Jobb oldalról végezhettünk el szögletet. Pekár beadását Viczián megcsúsztatta, de oldalra szállt a labda.
51'
Bal oldalról szögletet végeztünk, de Pekár beadását kifejelték.
53'
Feczesin ment el a bal oldalon, az alapvonalról visszagurított, de Radótól elpattant a labda, így oda lett a gólhelyzet.
55'
Ezúttal a Siófok végzett el a bal oldalról szögletet, ám újabb szöglet lett belőle. Ismét Balogh végezte el ezúttal a jobb oldalról, és Polényi kevéssel fejelt a jobb sarok mellé.
57'
Litauszki kapott sárgát rúgásért.
60'
Elek helyén Horváth Péter folytatja.
64'
Feczesin 22 méteres lövését ütötte oldalra Hutvágner, majd Radó a bal oldalról 24 méterről beadásszerű lövése suhant el a bal kapufa mellett.
65'
Csató lement, beállt Balajti.
68'
Hinora tette ki a bal szélre, Silye beadta laposan, ám a középen érkező játékosaink elől felszabadítottak.
71'
Bal oldali szöglethez jutottunk. Pekár beívelését kifejelte egy védő.
73'
Pekárt vágták fel a kapujuktól 30 méterre. Pekár lapos lövése 2 méterrel suhant el a jobb kapufa mellett.
75'
Hutvágner kapott sárgát, időhúzásért.
76'
Pekár 14 méteres lövését bravúrral ütötte ki Hutvágner, a kipattanót ismét Pekár lőtt rá, ám ezt is hárította a hazaiak kapusa.
80'
Balajti megsérült. Ápolni kellett, de sántikálva ment be az öltözőbe. Helyére Birtalan állt be.
82'
Horváth Péter kapott sárgát, labda elrúgásért.
85'
Birtalan húzogatott a bal oldali 16-os sarkánál, majd a hosszú sarkot célozta meg, de Hutvágner résen volt, és megkaparintotta a labdát.
86'
Hinorát ütötték el a levegőben a kapujuktól 28 méterre. Pekár bal alsóba tartó lövését Hutvágner biztosan fogta meg.