Játékvezetők: Karakó Ferenc; asszisztensek: Georgiou Theodoros és Márkus Tamás

Megszólalt a kezdő sípszó, a mienk indították útjának a labdát. Hajrá, Vasas!!!
2'
Punosevacot állította meg lesen a játékvezető.
3'
Müller szerzett majdnem gólt, Szivacski dobta be jobboldalról hosszan a kapu előterébe, Müller érkezett, de nem tudta jól eltalálni, a kapu mellé gurult a labda
5'
Piermayr végzett el szabadrúgást, de les miatt mi jöhetünk kifelé
6'
Novák kapott sárgát, rossz ütemben csúszott be.
8'
Egyelőre a békéscsabaiak akarata érvényesül, többet birtokolják a labdát, de akciót nem tudnak vezetni
9'
Ádám 28 méteres ballábas tekerése ment el egy méterrel a kapu mellé. Jó lövés volt.
10'
Korcsmár volt résen a 16-oson belül, jól fülelt le egy veszélyes beívelést.
11'
Sok volt az apróbb szabálytalanság a mérkőzés első 10 percében, főként mi voltunk az elkövetők
12'
Hazai szöglet: Calvente adta be balról, Novák a rövidnél kifejelte.
13'
Debreceni akadályozott meg egy hazai indítást, Calvente elől tisztázott.
14'
Berecz lágy, kapura irányuló emelését fogta könnyen Poleksic.
15'
Novák kapott jó labdát a jobboldalon, megindult, beadta középre, de sajnos Remili elől Bényei tisztázott.
16'
Birtalan erős lövését védte Hermány szögletre
17'
Calvente baloldali szögletét Novák fejelte ki megint a rövid oldalról.
18'
Bényei kap sárgát, miután a meginduló Ristevskit felrúgta
19'
28 méterről végzett el szabadrúgást Müller, egy csúsztatás után Debreceni fejelt, de nem a kapura irányult, így elmúlt a veszély
20'
Nyomást gyakoroltak a kapunk előterében a csabaiak, de szerencsére nem tudtak veszélyhelyzetet teremteni.
21'
Sajnos nem tudjuk sokáig megtartani a labdát, keveset tudunk előre játszani
23'
Laczkó baloldali beadása pattant szögletre Szivacskiról. A szögletet Calvente adta be, Vaskó érkezett, fejese szerencsére mellé ment, de nem sokkal.
24'
Müller beadását húzta le a levegőből Poleksic
25'
A kezdőkörből végezhettünk el szabadrúgást, Müller tette kis baloldalra Ristevskinek, aki beadta, majd Debreceni fejelt, de Poleksic fogta.
26'
Majdnem a jobboldali szögletzászlótól végzett el szabadot Calvente, a kipattanót Spitzmüller tette rá, de védőink blokkoltak.
28'
Remili kapott jó indítást, a 16-os előterében egy átvétel után fordulásból akart lőni, de sajnos elvesztette egyensúlyát, és így nem találta el jól.
29'
Szivacski is sárgát kapott, a baloldalon meginduló Calventét vágta fel.
30'
Remili adta be lágyan középre a baloldalról, de Poleksic fogta
30'
Calvente szabadrúgása mindenki feje felett elszállt.
31'
Punosevac szerzett majdnem gólt 10 méterről, miután védőink voltak figyelmetlenek, de Hermány óriásit védett
33'
Baloldalról végezhettünk el szögletet: Müller adta be, Poleksic öklözte ki, majd a kipattanót Berecz tette rá, de blokkoltak a védők.
35'
28 méterről, középről jöhetnek szabaddal a hazaiak: Piermayr a sorfalunkba rúgta a labdát.
36'
Letámadtunk, Remili harcolt ki bedobást. Ristevski hajította be, de Novák nem tudott lefordulni és lőni védője mellől.
38'
Müller indította Ádámot, aki a 16-oson belül, jobbról beadta mélyen, de Poleksic ki tudta öklözni a veszélyzónából.
40'
Calvente adott be szabadrúgást a baloldalról, de veszély nem alakult ki a kapunk előtt.
42'
Birtalan adta be balról, Viczián fejelt, de nem tudta kapura irányítani, mellé ment.
44'
1 perc a ráadás
44'
Spitzmüllert kell ápolni a hazaiak térfelén, áll a játék
45'
Vége az első játékrésznek, a félidőben 0-0 az állás.
46'
A Békéscsaba kezdi a második félidőt. Csere mindkét oldalon történt: Nálunk Pavlov állt be Novák helyére, a hazaiaknál Spitzmüller helyett Takács a pályán,
47'
Óvatosan kezdődik a játékrész, egyik csapat sem esett a másiknak
48'
Ádám lövése vágódik le Damjanovicról.
49'
Calvente baloldali lövését fogta nagy bravúrral Hermány.
51'
GÓÓÓÓÓL!!!! RISTEVSKI!! Müller adott be egy baloldali szabadrúgást, Korcsmár a hosszú oldalról visszafejelte középre az ötösön belülre, majd Ristevski kanalazta be közelről (vagy Laczkóról pattant be)
55'
Hermány Bence védett két lövést egymás után gyönyörűen. Viczián próbálkozott a 16-oson belül jobboldalról, de Hermány jól védte mindkétszer a rövid oldalt.
56'
Müller adta be baloldalról laposan, de Damjanovic a helyén volt, kivágta a labdát
57'
Vaskó kapott sárgát miután Müllert lerántotta. Szabadrúgás
58'
Sajnos Müller fölé tekerte a baloldali 16-os vonaláról
59'
Punosevac kapott sárgát miután odarúgott Remilinek
59'
Csere nálunk: Berecz helyére érkezett Adamovic
61'
Két csabai szöglet egymás után, a második után próbáltunk kontrázni, de az utolsó passz Pavlov részéről sikertelen volt
62'
Paukner állt be Birtalan helyére a hazaiaknál
64'
Vida próbálkozott távolról, de pár méterrel a jobb kapufa mellé ment.
65'
Hermány húzott le egy távolról érkező szabadrúgást.
66'
Calvente rúghatott újabb szabadot a baloldalról, Hermány bokszolt a veszélyesen érkező labdába
68'
Paukner veszélyes beadása ment el mindenki előtt keresztbe a kapu előterében
70'
Ristevski blokkolt kézzel egy beadást, A szabadrúgás jobboldalról nagyon veszélyesen érkezett, de senki nem ért bele, így szerencsénkre mi jöhettünk kirúgással.
71'
Nagy nyomás alatt a csapatunk, a hazaiak sorra veszélyeztetik a kapunkat
72'
Piermayr kapott sárgát buktatásért.
74'
Kicsit fellélegezhettünk, a baloldalon araszoltunk előre, de a kapuig nem jutottunk el.
75'
Egyenlít a Békéscsaba. Vaskó fejelt gólt közelről Calvente baloldali beadását követően
76'
Büntetőhöz jutottunk, miután Pavlovot buktatták a 16-oson belül
77'
Müller a jobboldali kapufát találja el...nincs gól.
79'
Ádám kapott sárgát veszélyes játékért.
81'
Calvente jobboldali beadását fejelte mellé Punosevac
81'
Ristevski is kap egy sárgát buktatásért. Ez a 8. lap a mérkőzésen
82'
Ádám helyére áll be Könyves.
84'
Calvente ívelte be lágyan, érkeztek a támadók, de végül senki sem tudta kapura tenni a labdát.
86'
Könyves jobboldali beadását fogta meg Poleksic
87'
Pavlov indult meg egy lassan guruló hazaadásra, de Poleksic meg tudta kaparintani támadónk elől.
89'
Müller beadását vágta ki Vaskó
89'
Hudák áll be Viczián helyére a hazaiaknál
90'
3 perc a hosszabbítás
90'
Jobboldalon vezettünk akciót, végül Könyves adta be laposan, erősen, de a védők kivágták.
92'
A kiugró Pauknert állították meg lesen, hiába húzta el már Hermány mellett is.
93'
Müller sárga.
94'
Calvente szabadrúgását kifejeltük, több támadásra pedig már nincs lehetőség, így 1-1-es döntetlennel zárult az összecsapás.