Elkezdődött a mérkőzés!
3'
Egy hazai próbálkozás kerülte el nem sokkal a kapunkat
5'
Novák szerzett labdát az ellenfél 16-osán belül majd higgadtan kilőtte a hosszú sarkot.
8'
Újabb Novák gól! Berecztől kapott jó labdát a 16-oson belülre, majd 8 méterről a kapuba lőtt!
12'
Újabb Vasas-gól! Remili adta be szélről, a labdát Novák átlépte, majd kiváló ütemben érkezett Ádám a kapu előterében és 8 méterről betalált!
16'
Remili lövi meg negyedik gólunkat!
20'
Megvan az 5. gól! Berecz rúgta rá középtől, a labda megpattant egy védőn, és védhetetlenül a kapuban kötött ki.
25'
Egy újabb Remili-gól a mérkőzésen! 0-6! Középen vezette kapura Remili a labdát, majd átemelte a kijövő kapus fölött, végül magabiztosan bekísérte a kapuba a labdát.
30'
Az utóbbi percekben több lehetőséget is kialakítottunk, de egyikből sem született gól.
33'
Szivacski lövi meg csapatunk 7. gólját! A kapusról kipattanó labdát kapásból lőtte a kapuba.
37'
0:8! Remili mesterhármas! Novák iramodott meg a baloldalról, beadta, Remili pedig nem hibázott
39'
9:0! Hangya indult meg balról, a kapus mellett elvitte a labdát, majd értékesítette a helyzetet
43'
0-10! Berecz talált be középről!
44'
0-11! Novák is mesterhármast ér el! Fejjel szerezte újabb gólunkat, amely a felső lécen is megpattant.
45'
Félidő! Almásfüzitői SC - Vasas FC 0-11!
46'
Kezdődik a második félidő! Nagy kivételével minden cserénk a pályán, Debreceni, Ádám, Novák és Szivacski jöttek le.
47'
Meg is született a második félidő első gólja, 0-12: Remili volt ismét eredményes! Könyves labdát szerzett és Remilinek passzolt, aki nem hibázott.
48'
0-13! Újra Remili! Ismét Könyvestől érkezett a gólpassz jobbról, Remili most sem hibázott.
51'
Meglőttük a 14. gólunkat is! Hasonlóan az előzőhöz, Könyves adta be jobbról, de most Ignatidis érkezett jól és lőtte be.
57'
Gól! Remili eresztett el egy lövést, amit még védett a hazai hálóőr, de a kipattanóra Ignatidis érkezett jól és belőtte.
60'
Gól! Romics is feliratkozott a góllövő listára, Ignatidis passzát követően talált be.
62'
Pósernek is akadt némi dolga, szépen védte a hazaiak próbálkozását.
65'
Ignatidis is elérte a mesterhármast, 0-17 az állás! Középről talált a kapuba
72'
Megszületett a 18. találatunk, Könyves talált be 20 méterről.
75'
Remili indult meg a baloldalon, passzolt Ignatidisnak, aki nem hibázott. 0-19!
78'
Megvan a 20.! Ismét Ignatidis! Remilinél volt a labda középen, kitette szélre Ignatidisnek, aki újabb gólt lőtt.
80'
Gól! Preklet ívelte át jobbról Remilinek, aki ezt követően nem hibázott.
81'
Veszélyeztettek a hazaiak, de csak az oldalhálót rezdítették meg.
84'
Gól! Újfent Ignatidis! Remili adta a gólpasszt jobboldalról!
85'
Gól! Megint Ignatidis! Remili most balról adta a gólpasszt!
87'
Berecz lőtt gólt a baloldalról
89'
Remili lőtt gólt középről!
90'
Ismét Remili volt eredményes, baloldalról talált a kapuba!
91'
A 27. találatot Vaskó lőtte szinte a gólvonalról, ezzel a végeredmény is kialakult.