EL: Szoros vereség az első meccsen

2017-06-29 20:30
A mieink 3-1-re is vezettek a Beitar ellen idegenben, de aztán a végén egy ötperces rövidzárlatnak köszönhetően 4-3-ra kikaptunk.

A 16. percben a Beitar előtt adódott az első helyzet, de Sabo 11 méterről szerencsére mellé lőtt. A 19. percben a hazaiak megszerezték a vezetést: Nagy szépen védett egy kemény lövést, a labda azonban Paulino elé került, aki közelről nem hibázott. A 36. percben aztán jött az egyenlítés: Hangya adott középre, Pavlov pedig hat méterről a kapuba fejelt. A 44. percben Szivacski beadása után ismét Pavlov érkezett és 10 méterről gyönyörű gólt lőtt.

A második félidő elején Claudemir 23 méteres szabadrúgása a felső lécen csattant, majd nem sokkal később Kulcsár lépett ki és 12 méterről nem hibázott. A 82. percben két cserejátékos játszott össze: Király remek passza után Ádám került ziccerbe, de a kapus védett. A 88. percben Benyaoun lőtt gólt 12 méterről, majd a hosszabbításban Vered és Sabo is eredményes volt, ezzel 4-3-as vereséget szenvedtünk.

A visszavágót július 6-án rendezik a Szusza stadionban.

Beitar - Vasas 4-3 (Paulino 19., Benayoun 88., Vered 91., Sabo 92.,  ill. Pavlov 36., 44., Kulcsár 51.)