Hírek,média

Képekben a Sényő elleni győzelem

Birtalan duplájával és Pekár, Vernes, Kovács találataival 5:1-re győztünk Sényőn, ezzel 64 közé jutottunk a MOL Magyar Kupában.

2020-09-21 16:30

Vasas - Szolnok képekben

A Merkantil Bank Liga 9. fordulójában lejátszott Vasas - Szolnok bajnoki találkozó 1:1-es végeredménnyel zárult.

2020-09-17 15:43

BFC Siófok - Vasas FC képekben

A Merkantil Bank Liga 8. fordulójában 2:0 lett a BFC Siófok - Vasas FC bajnoki találkozó végeredménye.

2020-09-14 15:58

Képekben a szerdai edzés

Schindler Szabolcs vezetőedző levezényelte első edzését, képekben a közös munka.

2020-09-09 19:26

Képekben a DVTK elleni mérkőzés

A bajnoki szünetben Miskolcra látogattunk, a DVTK otthonában 4:2 lett a felkészülési találkozó végeredménye.

2020-09-05 12:42

Sajtótájékoztató a Haladás elleni döntetlen után

A Merkantil Bank Liga 5. fordulójában 2:2-es döntetlen született a Szombathelyi Haladás elleni bajnoki találkozón.

2020-08-23 18:12

Képekben a Haladás előtti utolsó edzés

Bene Ferenc vezetőedző ma délelőtt levezényelte a hét utolsó edzését, a Szombathelyi Haladás elleni találkozó vasárnap 15:00 órakor kezdődik!

2020-08-22 16:31

Szentlőrinc SE - Vasas FC bajnoki mérkőzés összefoglalója

Szentlőrinc SE - Vasas FC 1:5

2020-08-18 12:19

Képekben a Szentlőrinc elleni gólzáporos győzelem

A Merkantil Bank Liga 4. fordulójában 5:1-re győztük le Kozármislenyben a Szentlőrinc SE együttesét.

2020-08-17 18:17

Élőképes és szöveges közvetítés a Szentlőrinc elleni mérkőzésről

A Merkantil Bank Liga 4. fordulójának Szentlőrinc SE - Vasas FC bajnoki mérkőzése 17:30-kor kezdődik.

2020-08-16 16:58

Képekben a hét utolsó edzése

Vasárnap 17:30-tól Kozármislenyben lépünk pályára, ellenfelünk a Merkantil Bank Liga újonc csapata, a Szentlőrinc SE.

2020-08-15 13:06

Képekben a Csákvár elleni győzelem

Csapatunk idei első bajnoki győzelmét 180 db fotón örökítettük meg.

2020-08-10 16:41

Képekben a Békéscsaba elleni döntetlen

A Merkantil Bank Liga 2. fordulójában 1:1-es döntetlent játszottunk a Békéscsaba 1912 Előre csapatával.

2020-08-06 16:44

Videón a Békéscsaba elleni mérkőzés legfontosabb pillanatai

Videós anyagunkban 3 és fél percben foglaltuk össze a szerdai bajnoki találkozó jelentős momentumait.

2020-08-06 13:59

Képekben a Kazincbarcika elleni bajnoki rajt

A Merkantil Bank Liga 1. fordulójában a Vasas FC - Kolorcity Kazincbarcika SC elleni bajnoki találkozón 1:1-es döntetlen született.

2020-08-03 18:35