2022. október 22. 13:00

Játékvezetők: Papp Ádám (asszisztensek: Tóth Csaba János és Dobos Dominik)
Helyszín: (NB III) Fáy utcai Sportcentrum

1'
A mérkőzést a vendégek kezdték, aki tiszta feketében, míg csapatunk tiszta pirosban.
11'
Katona, egy rövid felszabadítást, higgadtan 10 méterről a jobb alsó sarokba belsőzött. 0-1.
25'
Huszár bal oldali félmagas centerezésére Riesz érkezett, aki 9 méterről kevéssel perdített a felső léc fölé.
27'
Vajda futott el a bal szélen, középre adását a hosszú saroknál érkező Nagy 2 méterről a bal alsó sarokba pofozta. 0-2.
29'
Rab vett át egy labdát a kaputól 7 méterre, majd balra húzta el a labdát, és kiszorított helyzetben a bal sarokba lőtt. 1-2.
35'
Nagy megsérült, helyére Nádimov állt.
41'
Pócs kapott sárga lapos figyelmeztetést, egy rúgásért.
45'
Riesz szenvedett fejsérülést, helyére Szendeff állt.
46'
Vége az első félidőnek. Kiegyenlített a mérkőzés. Igazságosabb lenne a döntetlen.
47'
A második félidőre nem jött ki Sramkó, helyén Juhos folytatta a játékot. Csapatunk nem cserélt.
51'
Sárga lapot kapott Nemes Pócs felvágásáért.
53'
Hidi M két jó lövőcsellel elfektette védőjét, majd 17 méterről, középről centikkel lőtt jobbal a bal felső sarok mellé.
55'
Hidi M kapott sárga lapot lökésért.
56'
Sághy helyén Gellén folytatja a játékot.
70'
Cserélt a Putnok. lejött Katona és Vajda. Helyükre Petrecsko, illetve Komári állt.
73'
Cseréltünk. Pócs helyén Farkas Jeromos játszik.
84'
Kapornai jobb oldali beadása után Enyedi estében, 3 méterről középre tudta adni a labdát, ám középen senki sem érkezett, így oda lett a gólszerzési lehetőség.
85'
Komári kapott sárga lapot Hidi M visszahúzásáért.
86'
Kapornai cselezte be magát a 16-oson belülre, majd 10 méterről lőtt, ám egy putnoki játékos belevetődött a labda útjába.
88'
Hosszú helyén Herrich folytatta.
90'
4 perc hosszabbítás.
91'
Petrecsko kapott sárga lapot, mert nem engedte elvégezni a szabadrúgást.
94'
Véget ért a mérkőzés. A döntetlen reálisabb lett volna. Csapatunk legközelebb október 30-án 11:00 órakor a DVTK II. csapata ellen lép pályára idegenben. Köszönjük, hogy kilátogattak a mérkőzésre és bíztatták csapatunkat.