Játékvezetők: Nazsa Tamás (Segítői: Sztányi Tibor és Dr. Gavalla-Kulcsár Judit
Helyszín: (NB III) Fáy utcai Sportcentrum
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a honlapfejlesztés időszaka alatt a szöveges tudósítás tesztüzemmódban, új felületen az alábbi linken érhető el:
Köszönjük a türelmet!
Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!

1'
Csapatunk tiszta pirosban, ellenfelünk tiszta fehérben. Csapatunk kezdte a mérkőzést.
12'
Vezetünk! Szabó Benjámin lopta a távolságot a 16-os előterében, majd 17 méterről - ballal - a bal alsó sarokba bombázott (1-0)!
34'
Kényszerű csere nálunk: a megsérült Papp helyére Pócs állt be.
42'
Ismét kényszerű csere nálunk: a bokasérült Bakti helyére Farkas B. állt be.
47'
Rab kapott sárga lapot.
49'
Varga és Zelenyánszki kapott sárga lapot.
50'
Puskás és Kertész kapus is besárgult.
51'
Véget ért az első játékrész, amelynek utolsó 10 perce parázs hangulatban telt. De a lényeg, hogy vezetünk.
52'
A második félidőre nem jött ki a vendégeknél Kisari és Zelenyánszki, helyükre Rajsli, illetve Talpalló N. álltak be.
54'
Pócs kapott sárga lapot.
57'
Puskás megkapta második sárga lapját, így a kiállítás sorsára jutott.
58'
Cseréltünk: lejött Mamusits és Varga, beállt Szunyog, illetve Farkas J.
65'
Cserélt a vendég együttes: lejött Bakk és Sztankó, míg Papp Zsolt és Szilágyi érkezett a folytatásra.
80'
Malkócs kapott sárga lapot.
81'
Ismét Malkócs volt szabálytalan, amiért megkapta második sárga lapját is, így a játékvezető kiállította.
84'
Rajsli kapott sárga lapot kapus támadásért.
88'
Egyenlített a Körösladány: Rajsli jobb oldalról végzett el szögletet, majd az ötösön belül ide-oda pattogott a labda és végül Raducu lábát érintette a gól vonalon túlra került a játékszer. (1-1).
93'
Hosszút és Talpalló Norbertet kiállította a játékvezető.
93'
Szunyog kapott sárga lapot.
95'
Papp Zsolt is a kiállítás sorsára jutott.
95'
Véget ért a mérkőzés egy parázs összecsapáson pár percen múlott a siker a múlt évi NBIII. Keleti csoport élcsapata ellen, de így is értékes 1 pontot szerzett fiatal csapatunk.