Vasas FC II - Körösladányi MSK

2023. február 12. 11:00

Játékvezetők: Horváth Patrik. Asszisztensei: Gordos Árpád Mihály és Gergely Márton
Helyszín: (NB III) Szabadkikötő SE Sporttelep
Szeretettel köszöntjük tisztelt Szurkolóinkat és Olvasóinkat!
Hamarosan, 11:00 órakor kezdődik második csapatunk idei első bajnoki mérkőzése az NB III Keleti csoportjának 21. fordulójában a Körösladány MSK ellen, Csepelen, a Szabadkikötő SE Sporttelepének center pályáján.
A KMSK együttese 34 pontjával a 4. helyen telelt, 6 helyezésszámmal és ponttal megelőzve csapatunkat. A bajnokság 2. fordulójában, 2022. augusztus 3-án fiatal, formálódó csapatunk idegenben 3-1-re maradt alul a körös-parti alakulattal szemben. A Körösladány góljait Wéber (2) és Farkas J. szerezték, míg Birtalan által szépítettünk.
A KMSK legeredményesebb góllövői: Czirok (7), Wéber és Farkas J. (6-6), akik az eddig lőtt 34 találatuk több mint felét szerezték.
A találkozó kezdete előtt gyászszünettel és néma főhajtással adóztunk a törökországi és szíriai földrengés több mint 25 ezer halálos áldozatának emléke előtt!
Csepelen plusz 7 Celsius fok, napsütéses, szélcsendes idő van.

1'
Csapatunk tiszta pirosban, míg a vendégek tiszta kékben. A vendégek kezdték a mérkőzést.
6'
Czirok és Bánfalvi ütközött, büntető.
7'
Bánfalvi sárga lapot kapott.
8'
Csicsely a balra vetődő Bánfalvi mellett a jobb alsósarokba lőtt. 0-1
10'
Zelenyánszki érkezett Csicsely bal oldali szabadrúgására, és 10 méterről a jobb felső sarokba fejelt. 0-2.
13'
Farkas Jeromos bal oldali szabadrúgását a kapus kiöklözte, amire Mamusits érkezett középen és 17 méteres lövése egy körösladányi lábról centikkel perdült a bal alsó sarok mellé.
26'
Rab a saját térfeléről előre vágta a labdát, amire Riesz csapott le, majd 19 méterről a bal alsó sarokba lőtt. 1-2!
30'
Riesz elé pattant a labda a kaputól 20 méterre, majd kapásból a térdmagasságban felpattanó labdát 1 méterrel a kapu fölé bombázott.
32'
Farkas Bence kapott sárgalapot, egy elkésett becsúszásért.
34'
Rab a saját térfeléről elindulva szlalomozott végig a vendégjátékosok között, majd 17 méterről, középről a bal alsó sarok mellé lőtt félméterrel.
45'
Vége az első félidőnek.
45'
Mamusits iramodott meg a bal szélen, lendületből rávitte védőjére, majd egy visszahúzós csel után, 15 méterről a jobb alsó sarokba lőtt. 2-2!
46'
Elkezdődött a második félidő. Nem volt csere egyik oldalon sem.
60'
Cseréltünk. Elhagyta a pályát Riesz és Szunyog, helyükre pedig Herrich illetve Varga D. állt be.
65'
Cserélt a Körösladány. Lejött Bakk és Zelenyánszki. Beállt Jánovszki és Farkas.
67'
Varga D. 19 méteres, jobb összekötő helyéről leadott lövése a felső lécről pattant ki a mezőnybe.
68'
Sárga lapot kapott Herrich, akit a 16-oson belül szabálytalannak ítélt a játékvezető, lerántásért.
71'
Büntetőt kapott a Körösladány.
72'
Farkas János a jobb alsó sarokba lőtt, Bánfalvi érezte a sarkot, de nem tudott védeni.
74'
Puskás kapott sárga lapot, rúgásért.
76'
Cseréltünk. Pócs helyére Szabó B. állt be.
79'
Sárga pot kapott Czirok.
85'
Cserélt a vendégegyüttes. Lejött Cservenák és Burai. Beállt Szántó és Kisari.
88'
Varga D. 18 méteres bal sarok felé tartó bombáját öklözte ki a vendégek kapusa.
89'
Szántó kapott sárga lapot.
90'
Véget ért a mérkőzés. Igazságosabb lett volna a döntetlen. Egy hét múlva, február 19-én vasárnap 14:00 órakor, az NB III. Keleti csoport 22. fordulójában a DEAC otthonába látogatunk. Köszönjük, hogy szurkolóink ezúttal is a helyszínről buzdították csapatunkat! Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!