Vasas FC II - Karcagi SE

2022. november 19. 11:00

Játékvezetők: Fehérvári Patrik (asszisztensek: Topálszki Szabin és Sáfárik Patrik János)
Helyszín: (NB III) Fáy utcai Sportcentrum
Szeretettel köszöntjük Tisztelt Szurkolóinkat és Olvasóinkat.
Hamarosan, 11:00 órakor kezdődik a tartalékcsapatunk idei utolsó hazai mérkőzése a Karcagi SE ellen, az NB III Keleti csoportjának 18. fordulójában.
A Karcagi SE az idei szezonban eddig tizenhétszer lépett pályára: 9 győzelem mellett háromszor értek el döntetlent és ötször szenvedtek vereséget, így 30 megszerzett ponttal a 3. pozíciót foglalják el a tabellán. A legutóbbi fordulóban a hazai pályán Kuti és Pap találataival 2-0-s győzelmet értek el a DVSC II. ellen.
Csapatunk tiszta pirosban, míg ellenfelünk tiszta fehérben léptek pályára.

1'
A mérkőzést a vendégek kezdték.
4'
Sidibe ugrott ki a bal összekötő helyén, elhúzta Bánfalvi mellett balra a labdát, ám lövését sikerült kivágnunk a gólvonalról.
9'
Farkas Jeromos jobb oldali beívelését Szalai csak érinteni tudta fejjel, mert a kapus ki tudta öklözni a játékszert.
13'
Sztojka bal oldali szögletét a rövid saroknál Pócs csúsztatta kapura, de egy karcagi melléről a kapu mellé pattant a labda.
17'
Szalai ugratta ki Pócsot a 16-os vonalánál, csatárunk a jobb alsó sarokba lőtte a labdát, de lesen találták.
19'
Szalai ugrott ki a jobb összekötő helyén, átemelte a kapus felett, ám egy védő kirúgta a labdát a gólvonalról.
21'
Sztojka jobb oldali szögletét a hosszú oldalon Szalai fejelte vissza, amit Kleisz bombázott 14 méterről 2 méterrel a kapu fölé.
22'
Szalai visszakészítését Riesz lőtte 13 méterről centikkel a jobb alsó sarok mellé.
25'
Pap 26 méterről, középről elvégzett szabadrúgása, Bánfalvi kezét érintve a bal felső sarokba vágódott. 0-1.
31'
Sztojka ugratta ki középen Szalait, aki eltolta jobbra a kapus mellett a labdát, és 12 méterről a kapu közepébe passzolt. 1-1!
41'
Sztojka centerezett a bal összekötő helyéről, az érkező Szalai 1 méterrel perdített a jobb sarok mellé, 8 méterről.
42'
Riesz passzolt Szalaihoz, aki 11 méterről, kapásból a kapu közepébe lőtt. 2-1!
45'
Véget ért az első játékrész, amely után megérdemelten vezetünk.
46'
Nem változtattak a csapatok.
55'
Sztojka 32 méteres középről elvégzett szabadrúgása a felső lécről perdült fölé.
65'
A második félidő első 20 percében próbálkozik a Karcag, de igazán veszélyes gólhelyzetet nem sikerült kialakítaniuk.
68'
Riesz-Farkas Jeromos volt a labda útja a 16-oson belül, majd Szalaihoz passzoltak, aki 10 méterről, a kapunak háttal, fordulásból ballal centikkel lőtt laposan a bal alsó sarok mellé.
69'
Oláh helyére Ballók állt be.
73'
Nemes helyén Hosszú folytatta.
75'
Farkas Jeromos cselezte be magát a jobb szélen a 16-oson belülre, lövése a felső lécről perdült ki.
77'
Sidibe, illetve Éles helyére D'urso, valamint Nagy állt be.
84'
Riesz helyén Herrich folytatta.
87'
Farkas Bence kapott sárga lapot rúgásért.
89'
Pócs helyén Pállai játszik.
91'
4 perc hosszabbítás.