2023. április 12. 15:00

Játékvezetők: Molnár Réka. Asszisztensei: Vilmányi Simon és Kovács Zoltán
Helyszín: (NB III) Fáy utcai Sportcentrum
Szeretettel köszöntjük tisztelt Szurkolóinkat és Olvasóinkat!
Hamarosan, 15:00 órakor kezdődik második csapatunk bajnoki mérkőzése az NB III Keleti csoportjának 31. fordulójában a Fáy utcai Sportcentrum hibridfüves edzőpályáján a Füzesgyarmati SK ellen.
A vendég együttes 35 ponttal – 9 győzelemmel, 8 döntetlennel és 13 vereséggel - a 18. helyet foglalja el, 2 pontos hátrányban a még bennmaradó 16. helyen található Egerrel szemben.
Két ponttal szereztek kevesebbet, mint csapatunk, és három helyezésszámmal állnak mögöttünk.
A hétvégi 30. fordulóban a Füzesgyarmat hazai pályán 1-0-ás vereséget szenvedett a DVSC II. csapata ellen.
Mint ismert, 2022. október 9-én a 12. fordulóban, idegenben 3-0-s győzelmet arattunk. Góljainkat Ihrig-Farkas (2) és Deutsch szerezték.

2'
Csapatunk tiszta pirosban, míg ellenfelünk tiszta fehérben. A találkozót csapatunk kezdte.
5'
Huszár bal oldali lapos középre adását Radó lőtte 7 méterről kapura, de a kapus bravúrral, lábbal védett.
9'
Farkas J. jobb oldali középmagas beadását Feczesin a rövid saroknál a bal kapufa mellé belsőzte.
13'
Márkvárt 30 méteres szabadrúgását laposan belőtte Feczesinhez, majd Puskáshoz került a labda, aki 17 méterről lőtt, de Fildan védett.
18'
Farkas J., Feczesin volt a labda útja a 16-os előterében, majd balra Radóhoz került a játékszer, aki kapásból lőtt, de a középre tartó labdát Fildan magához ölelte.
25'
Farkas J. Radóval kényszerítőzőtt, majd a a visszakapott labdát 14 méterről rálőtte, de Fildan védett.
38'
Horváth Kornél öklözött ki egy bal oldali beívelést, amit Szabó Bence 35 méterről kapásból visszalőtt, és a labda 1 méterrel kerülte el a jobb alsó sarkot.
45'
Véget ért az első játékrész, amelyen csapatunk kezében tartotta a mérkőzést és a helyzetek alapján több góllal kellene vezetnünk.
46'
Csapatunk cserélt. Nem folytatta a játékot Molnár, helyén pedig Mamusits játszik. A vendégek nem változtattak.
51'
Ritkán látható bombagóllal megszereztük a vezetést. Farkas Jeromos a jobb oldali 16-os sarkától lövésre szánta el magát. A labda védhetetlenül vágódott a jobb felső pipába! 1-0!
60'
Szabó helyén Orovecz folytatta.
71'
Herrich combja megsérült, le kellett cserélni. Helyén Szunyog folytatta.
75'
Farkas és Feczesin helyén Girsik, illetve Balajti folytatta.
78'
Girsik emelkedett a legmagasabbra, és 8 méterről védhetetlenül fejelt a jobb felső sarokba. 2-0!
80'
Balajti fordult le védőjéről és 12 méterről ballal, a jobb alsó sarokba lőtt. 3-0!
90'
Urbantsok kapott sárga lapot, rúgásért.
92'
Csapatunk megérdemelten győzött! Szép volt, Fiúk! Érdekesség, hogy 11 győzelmünkből ez volt az ötödik 3-0-ás. Emellett ez volt sorozatban a harmadik olyan mérkőzésünk, amelyen nem kaptunk gólt, és mindegyiken a kapunkban Horváth Kornél állt.