Vasas FC II - Facultas-Tiszafüredi VSE

2022. november 06. 11:00

Játékvezetők: Ifj. Hartung Vilmos (asszisztensek: Vrbovszki Pál és Ancsin Zoltán)
Helyszín: (NB III) Fáy utcai Sportcentrum

1'
Csapatunk tiszta pirosban, míg a vendégek sárga-kékben. A mérkőzést a vendégek kezdték.
8'
Riesz 18 méteres lapos lövése suhant el a bal alsó sarok mellett.
14'
Váratlanul vezetést szerzett a vendég együttes. Skulka a bal összekötő helyéről, 20 méterről lövésre szánta el magát. A labda védhetetlenül vágódott a bal felső sarokba. 0-1.
17'
Riesz játszotta magát tisztára a jobb összekötő helyén. 10 méterre a kaputól nem lőtt, hanem önzetlenül visszagurította a labdát a 16-os vonalánál érkező Kapornai elé, aki higgadtan a kapu közepébe lőtt. 1-1!
20'
Kapornai csaknem megszerezte a vezetést csapatunknak. Elhúzta balra a labdát a kapus mellett, majd az üres kapu felé kanyarintotta a labdát 8 méterről, ám egy vendégjátékos a gólvonalról kivágta a labdát.
31'
Huszár bal oldali beívelését elképesztő akrobatikus mozdulattal Kapornai ollózta kapura a jobb oldalon a kaputól 5 méterre, ám a kapus bravúrral védett. Sajnos a földet éréskor csapatkapitányunk megsérült. Percekig ápolni kellett.
32'
Szerencsére Kapornai tudta folytatni a játékot.
40'
Sajnos Kapornai szédülés miatt nem tudta folytatni a játékot. Helyére Rab állt be.
45'
1 perc hosszabbítás.
46'
Véget ért az első játékrész.
47'
Elkezdődött a második félidő. Nincs változtatás csapatunkban. A vendégeknél Karika helyén Pintér folytatta.
50'
Pócs passzolt Huszárhoz, aki a balösszekötő helyéről 14 méterről centikkel bombázott a felső léc fölé.
57'
Riesz csent el egy labdát a 16-oson belül, majd 10 méterről a kapuba lőtt. 2-1!
60'
Tóth kapott sárga lapot visszahúzásért.
61'
Szilágyi helyén Őri folytatta.
65'
Farkas Jeromos futott el a bal szélen, majd kicsit kisodródva a bal összekötő helyén, 8 méterre a jobb oldalhálóba lőtt.
75'
Tóth egy jobbról félmagasan belőtt labdát 8 méterről kapásból a léc alá bombázott. 2-2.
78'
Pócs játszotta magát tisztára, a kaputól 9 méterre, a kapussal szemben azonban lövését védte Tajti.
78'
Kertészt buktatták hátulról. Büntető.
78'
A büntetőt Mácsai fél magasan a bal sarokba lőtte. Noha Bánfalvi érezte a sarkot, de nem tudott hárítani.
82'
Enyedi kapott sárga lapot rúgásért
83'
Mácsai helyén Földi folytatta, míg Farkas Jeromost Nemes váltotta.
90'
3 perc hosszabbítás.
91'
Kertész helyén Kalóz folytatta.
93'
Vége a mérkőzésnek. A fordulatos mérkőzésen igazságosabb lett volna a döntetlen. Folytatás vasárnap, november 13-án 13 órától az NB III. Keleti csoportjának 17. fordulójában a Sényő vendégei leszünk. Köszönjük, hogy szurkolóink ezúttal is a helyszínről buzdították csapatunkat! Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!