Vasas FC II - DVSC II

2022. október 16. 13:00

Játékvezetők: Kakuk Szabolcs. Asszisztensei: László István Sándor és Zahorecz Roland.
Helyszín: (NB III) Fáy utcai Sportcentrum

1'
Elkezdődött a mérkőzés, a vendégek kezdtek. Csapatunk pirosban, míg a vendégek tiszta fehérben.
7'
Karim kapott sárga lapot, rúgásért.
13'
Kapornai 18 méteres lövése veszélyeztette először a vendégek kapuját, de a labda 1 méterrel fölé szállt.
20'
Cibla 12 méteres lövése okozott riadalmat a kapunk előtt, de a labda 2 méterrel mellé-fölé szállt.
22'
Farkas Tamás 13 méteres kapás lövését védte bravúrral kapusunk, a jobb alsó sarok elől.
26'
Kapornai a bal összekötő helyéről, 17 méterről, jobbal védhetetlenül bombázott a bal felső sarokba! 1-0!
34'
Batai, egy Horváth bravúr védés után, les gyanús helyzetben 3 méterről a kapu közepébe passzolt. 1-1.
39'
Sárosi rántotta le a kiugrani készülő Rieszt.
45'
Rab fejelt 10 méterről és a hulló labda a bal felső sarokban kötött ki. 2-1! Vége is az első játékrésznek. Megérdemelt vezetésünkkel.
47'
Csapatunk cserélt a szünetben. Riesz nem folytatta a játékot, helyén pedig Farkas Jeromos játszik.
57'
Cseréltek a vendégek. Bökönyi és Batai elhagyta a pályát, helyükön Tordai, illetve Rácz folytatta.
61'
Egy bal oldali beadást Baranyai 7 méterről ráfejelte, a labda pedig a felső lécről vágódott a hálóba. 2-2.
68'
Csapatunk cserélt. Birtalan helyére Őri állt. A vendégeknél Cibla helyére Füzfői állt.
85'
Karim 18 méteres lövése a jobb kapufáról pattant ki.
89'
Rácz egy jobb oldali beadást közvetlen közelről szintén les gyanús helyzetben a kapuba belsőzött. 2-3.
90'
3 perc hosszabbítás.