2022. augusztus 21. 12:00

Játékvezetők: Büki Gábor. Asszosztensei: Molnár István és Gergely Márton
Helyszín: (NB III) BVSC-Zugló Stadion

1'
Csapatunk tiszta pirosban, míg ellenfelünk tiszta fehérben. Mi kezdtük a találkozót.
13'
Lénárt bal oldali szögletét az 5 méterről felugró Vincze fejjel a léc alá bólintotta. 0-1.
25'
Karacs korábban összefejelt Enyedivel. Karacsot le kellett cserélni, helyére Barna állt be.
37'
Bobál kapott sárga lapot rúgásért.
45'
4 perc hosszabbítás.
47'
Czene kapott sárga lapot feltartásért.
48'
Vége az első játékrésznek.
49'
Nem volt csere egyik oldalon sem. Kónya rúgásért sárga lapot kapott.
54'
Cseréltünk. Kovács D. helyén Huszár folytatta.
56'
Mészáros kapus buktatta Novothnyt. 11-es.
57'
A büntetőt Novothny a jobbra vetődő kapus mellett a kapu közepébe belsőzte. 1-1.
58'
Mészáros kapus sárga lapot kapott.
65'
Mészáros buktatta Bobált. Büntető.
68'
Novothny a bal kapufa mellé lőtte a 11-est.
69'
Mészáros kapus megkapta második sárga lapját.
70'
Barnucz hekyére Domonkos kapus állt be.
73'
Cserélt a Hajdúszoboszló. Lejött a pályáról Lénárt, és Szatmári, beállt Sütő és Fenyőfalvi.
80'
Cseréltünk:. Lejött Novothny és Rab, helyeikre pedig Szendeff, illetve Vecsey állt be.
88'
Puskás kapott sárga lapot, rúgásért.
91'
3 perc hosszabbítás.
93'
Egy szerencsés öngóllal sikerült megszerezni a győzelmet. A kapu előtt egy felszabadító rugás Berdóról a saját kapujába pattant. Ezzel csapatunk megszerezte első győzelmét az NB III Keleti csoportjában. Szép volt, Fiúk! A Vasas FC II. számára 10 napos szünet következik, míg legközelebb augusztus 31-én, szerdán 17:30-kor az Eger gárdájával játszunk a Szentmarjay Tibor Városi Stadionban. Köszönjük szurkolóinknak, hogy ezúttal is a helyszínről buzdították csapatunkat. Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!