Vasas FC - ZTE FC

2022. október 01. 19:30

Játékvezetők: Andó-Szabó Sándor (asszisztensek: Márkus Tamás és Berényi Ákos, tartalékjátékvezető: Pillók Ádám)
Helyszín: Illovszky Rudolf Stadion
Szeretettel köszöntjük szurkolóinkat!
Ma - 19:30-tól - a ZTE FC együttesével játszunk az OTP Bank Liga 9. fordulójában.
Köszönjük, hogy követik tudósításunkat.
1770 a hivatalos nézőszám.

1'
Andó Szabó Sándor a sípjába fújt, a ZTE együttese kezdte a mérkőzést.
6'
Holender ment el a jobb oldalon, majd Hinorához ívelt, játékosunk eltolta Demjén mellett a játékszert és a rövid sarokba gurított. A játékvezető azonban érvénytelenítette a találatot, míg a videóbíró megvizsgálta a leshelyzetet.
12'
Berecz továbbította a labdát Silyéhez, aki a túloldalon felfutó Szivacski elé tálalt, azonban védőnk becsúszva a kapu fölé lőtt.
17'
Csóka lépett rá Hinora lábára, a játékvezető egyelőre csak szóban figyelmeztette a vendégek játékosát.
27'
Vida indította a bal szélen meginduló Szivacskit, azonban a labda felgyorsult a vizes füvön és kiment az oldalvonalon túlra, bedobással jöhetnek a vendégek.
29'
Holender passza után Berecz emelte el a labdát Sankovic mellett, a ZTE játékosa szabálytalanul tudta megállítani csapatkapitányunkat. Szabadrúgással jöhetünk.
30'
Sankovic pedig sárga lapot kapott az előző szabálytalanságért.
31'
Hinora állt a labda mögé, azonban lövése fölé szállt.
32'
Diego Santos kapott sárga lapot, miután lekönyökölte Pátkait, majd reklamált is a játékvezetőnél.
33'
Lesjak is besárgult, miután hátulról rálépett csapatkapitányunk lábára.
36'
Az oldalvonal mellett melegítő Géresi kapott sárga lapot, mivel megakadályozta a vendégek bedobását.
41'
Manzinga 20 méterről próbálta bevenni a kapunkat, azonban Jova könnyedén védett.
44'
Megszereztük a vezetést! A játékvezető előnyszabályt alkalmazott, így Berecz tudta megjátszani Silyét a bal oldalon, aki középre gurított, majd a menteni igyekvő Kálnoki-Kisről Holender elé került a labda, támadónk pedig élt a kínálkozó lehetőséggel és 6 méterről bevette Demjén kapuját.
45'
Egy perc hosszabbítás lesz.
46'
Két helyen változtattak a vendégek: Manzinga és Németh jött le a pályáról, helyettük Meshack és Ikoba álltak be a folytatásra.
46'
Vége az első félidőnek.
46'
Kezdetét vette a második félidő.
53'
54'
Egyenlítettek a vendégek! Gergényi szöglete után a középen érkező Lesjak belsőzte be a labdát Jova kapujába. 1-1
56'
Berecz a félpályáról indította Hinorát, aki futtában eltolta Demjén mellett a labdát, azonban az oldalhálót találta el.
59'
Hidi Patrik készülődik beállni a megsérülő Pátkai helyére.
59'
Pátkai sérült meg, játékosunkat ápolni kell.
60'
Kényszerű csere nálunk: Pátkai nem tudja folytatni, Hidi Patrik állt be a helyére.
61'
Változtattak a vendégek is: Kovács helyére Szendrei érkezett.
64'
Holender kapott sárga lapot, miután Meshackot húzta vissza a mezénél fogva a félpályánál.
68'
Silye átadása szállt át a túloldalra, így a labda Bereczhez került, Szivacskinak passzolt, aki lekészítette lövésre a labdát Vidának, azonban játékosunk 17 méterről mellé célzott.
71'
Meshack cselezgetett a tizenhatosunk előterében, majd a kapunk mellé célzott.
73'
Meshack tört kapura, azonban kiszorított helyzetből fölé lőtt.
76'
Csere a vendégeknél: Diego Santos helyett Szalay a pályán.
77'
Két helyen változtattunk: Novothny és Vida jöttek le a pályáról, helyettük Radó és Ihrig-F. álltak be a hátralévő időre.
81'
Ihrig-F. ívelt át a túloldalra, Hidihez került a labda, próbálkozását könnyedén védte Demjén.
88'
Újabb csere a vendégeknél: Csóka helyére érkezett Bedi.
90'
Ihrig-F. tette Radó elé a labdát, azonban támadónk próbálkozását fogta Demjén.
90'
3 perc hosszabbítás lesz.
94'
Vége a mérkőzésnek.
94'
Meschack vezette zavartalanul a labdát, lövését könnyedén fogta Jova.
95'
Folytatás jövő héten szombaton: október 8-án - 17 órakor - csapatunk a Kisvárda vendégeként lép pályára az OTP Bank Liga 10. fordulójában. Addig sem maradunk program nélkül, a Vasas FC II. holnap, október 2-án a Békéscsaba 1912 Előre II. együttesével méri össze tudását a Fáy utcában. Köszönjük, hogy szurkolóink ezúttal is a helyszínről buzdították csapatunkat! Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!