Játékvezetők: Bogár Gergő (asszisztensek: Buzás Balázs és Szalai Balázs)

Bogár Gergő játékvezető a sípjába fújt, mi kezdtük a mérkőzést.
4'
Géresi Krisztián kapott sárga lapot.
19'
Géresi jobb oldali szabadrúgása után Novothny fejelt, azonban Tóth védeni tudott.
23'
Mezghrani szabálytalankodott Géresivel szemben, sárga lap.
28'
Vezetünk! Géresi passza után Holender két méterről a jobb felsőbe bombázott. 1-0
33'
Otigba és Zahedi fejelt össze, ápolni kell mindkét játékost.
40'
Baluta gurította vissza a labdát Kissnek, lövését bravúrral védte Jova.
45'
Három perc hosszabbítás lesz.
46'
A vendégek is cseréltek: Slagveer jött le, helyette Skribek a pályán.
46'
Elkezdődött a második játékrész.
46'
Változtattunk a szünetben: Géresi helyett Hinora érkezett.
48'
Vége az első félidőnek.
52'
Zahedi csúszott össze Bereczcel, majd a vendégek játékosa rátalpalt csapatkapitányunk vádlijára.
56'
Egyenlítettek a vendégek! Kiss beadása után Baluta fejelte vissza a ladát, amire Zahedi érkezett és a léc alá lőtt. 1-1
65'
Újabb csere a vendégeknél. Komáromi helyett Van Nieff érkezett.
69'
Kiss Tamás lövése ment el a jobb sarok mellett.
70'
Két helyen változtattunk: Szilágyi Szabolcs és Pátkai Máté jött le, helyettük Ihrig-F. Sebestyén és Hidi Patrik érkezett a hátralévő időre.
80'
Rosszul szabadítottak fel a felcsúti védők, így lett jó Silyének, aki a hosszú sarkot vette célba, azonban lövését kitolta Tóth kapus.
81'
Cseréltünk. Holender helyett Zimonyi a pályán.
86'
Csere a Puskás Akadémiánál: Baluta helyett Bakti érkezett.
89'
Van Nieff kapott sárga lapot.
90'
Négy perc ráadás lesz.
94'
Vége a mérkőzésnek.
95'
Folytatás jövő héten vasárnap: szeptember 11-én 20 órától a Szusza Ferenc Stadionba látogatunk, ahol az Újpest FC vendégeként lépünk pályára. Drukkereink addig sem maradnak program nélkül, a Vasas FC II. holnap 16 órától hazai pályán, a Fáy utcai Sportcentrumban fogadja a Pénzügyőr együttesét. Köszönjük, hogy szurkolóink ezúttal is a helyszínről buzdították csapatunkat! Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!