Vasas FC - Paksi FC

2024. április 03. 17:15

Játékvezetők: Vad II. István (asszisztensek: Szert Balázs és Berényi Ákos, tartalékjátékvezető: Rúsz Márton)
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a honlapfejlesztés időszaka alatt a szöveges tudósítás új felületen, az alábbi linken érhető el:
Köszönjük a türelmet!
Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!

1'
A tiszta fehérben játszó paksiak kezdték a találkozót, csapatunk szokásos, piros-kék összeállításában futballozik.
22'
A meginduló Hinorát rúgja fel a félpályánál Vas Gábor, ő kapja a meccs első sárga lapját.
44'
Vezet a Paks. Nem kis szerencsével kerülnek előnybe a vendégek: Haraszti távoli lövése Tóthon változtat irányt a 16-os vonalán, Uram így tehetetlen a kapuban (0-1).
45'
Egy kései, szerencsés találattal paksi előnnyel mehetnek pihenőre a csapatok.
46'
Csapatunk kezdi a második játékrészt.
47'
Berecz helyett Urblík, Ódor helyett Szánthó futott ki a második félidőre – utóbbi most debütál tétmeccsen a Vasasban.
48'
Skribek rúgja meg az oldalvonal mellett Tóth Milánt, sárga lapot kap a paksiak játékosa.
52'
Kinyik rángatja meg Otigbát, majd nem enged elvégezni egy szabadrúgást, ez így együttesen sárgát ér Vad II. játékvezetőnél.
55'
Ráadásul két helyen: Skribek és Haraszti hagyja el a pályát, Kovács és Windecker érkezik.
59'
OTT A GÓL! Szánthó ugratja ki remek ütemben Tóth Milánt a jobb oldalon, aki laposan Holenderhez centerez, támadónk pedig közelről a kapuba passzol (1-1)!
63'
Szánthó tart rá Lenzsér lábára, csapatunkból ő kapja az első sárga lapot.
65'
Hinora is besárgul, aki a bal szélen csúszik rá veszélyesen Szabóra.
69'
Újabb paksi csere. Tóthnak ez volt az utolsó momentuma, Hahn János váltja.
75'
Hidi M Sándor áll be Hinora helyére.
78'
Szabó Bálint le, Böde Dániel be.
80'
A gólszerző Holender jön le a pályára, Radó András érkezik a helyére.
83'
Egy kezezés utáni szituációt vizsgál a videobíró. Kihívják a játékvezetőt, aki megnézi az esetet majd BÜNTETŐT AD!
85'
TÓTH MILÁN BELÖVI!!! Simon balra ugrik, a labda pedig a jobb felsőbe, vezetünk (2-1)!
88'
Cseréltünk: a vezető gólunk szerzője, Tóth Milán hagyta el a pályát, helyette Litauszki Róbert érkezett a hátralévő percekre.
90'
Egyenlített a Paks. Balogh passzolt Papphoz, aki egy igazítás után kilőtte a jobb alsó sarkot (2-2).
91'
Nem született döntés a rendes játékidőben, kis szünet és jöhet a kétszer tizenöt perc hosszabbítás. A Paks kezdi a túlórát.
92'
Kocsis helyén korábbi játékosunk, Silye Erik folytatja.
94'
Windecker beadása középen Litauszkiról a mellette álló Bödéhez pattan, aki kapásból, 7 méterről a kapunkba bombáz (2-3).
100'
Baráth meghúzódott, nem tudja folytatni, Gera Zoltán pedig kockáztat, Zimonyi Dávidot küldi be.
105'
Rövid pihenő és fordulás után jöhet az utolsó 15 perc.
106'
Mi kezdtük a meccs utolsó szakaszát.
113'
Vida rántja le Bödét a 16-oson belül, játékosunk sárga lapot, a paksiak 11-est kapnak.
115'
Szerencsénk sincs... Uram hatalmas bravúrral kapufára tolja a büntetőt, ahonnan azonban visszapattan a játékszer a paksi támadó elé, egy méterről pedig már nem hibázza el és az üres kapuba passzol (2-4).
118'
Vas tette ki a szélre a labdát Kovácsnak, aki átívelte a hosszú oldalra a labdát és az érkező Windecker a rövid alsóba fejelt (2-5).
120'
Hosszabbításos csatára kényszerítettük az élvonalbeli Paksot, azonban a kétszer tizenöt perces ráadást ellenfelünk bírta jobban.
121'
Köszönjük szurkolóinknak, hogy ilyen sokan buzdították a helyszínen csapatunkat! Együttesünk legközelebb a Merkantil Bank Liga 27. fordulójában április 7-én, vasárnap 17 órakor lép pályára az Aqvital FC Csákvár otthonában.