Vasas FC - Nyíregyháza Spartacus FC

2023. október 22. 17:00

Játékvezetők: Andó Szabó-Sándor (asszisztensek: Szalai Dániel és Rózsa Dávid, tartalékjátékvezető: Zimmermann Márió)
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a honlapfejlesztés időszaka alatt a szöveges tudósítás új felületen, az alábbi linken érhető el:
Köszönjük a türelmet!
Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!

1'
A tudósítás elindult, szurkolóink az alábbi felületen követhetik nyomon a mérkőzés részleteit: https://www.24liveblog.com/live/UAsED
35'
VEZETÜNK!!! Radó ívelt középre, Tóth ismét megcsúsztatta a röviden, a hosszún érkező Litauszki pedig közelről a kapuba kotorta a labdát (1-0)!
45'
Ennyi volt az első játékrész, Litauszki góljával 1–0-ra vezetünk a szünetben.
46'
Jön a folytatás, mi kezdtük a második félidőt.
63'
Radót buktatja a 16-oson belül Kesztyűs, a játékvezető befújja az egyértelmű büntetőt!
64'
Radó kíméletlenül értékesíti a büntetőt, fellövi a labdát a bal sarokba, megduplázzuk előnyünket (2-0)!
69'
1850 a mai mérkőzés hivatalos nézőszáma.
70'
Ott a harmadik!!! Radó jobb oldali szabadrúgását Pávkovics csúsztatja a jobb alsó sarokba 7 méterről (3-0)!
93'
Itt a vége, magabiztos, megérdemelt győzelmet arattunk az eddig veretlen Nyíregyháza ellen.
94'
Szurkolóinknak köszönjük, hogy ezúttal is a helyszínről buzdították csapatunkat! Folytatás október 29-én, vasárnap 17 órától - a Merkantil Bank Liga 13. fordulójában a Tiszakécskei LC otthonában lépünk pályára. Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!