Vasas FC - Mezőkövesd Zsóry FC

2022. november 13. 18:00

Játékvezetők: Berke Balázs (asszisztensek: Horváth Róbert és Csatári Tibor, tartalékjátékvezető: Karakó Ferenc)
Szeretettel köszöntjük szurkolóinkat!
Ma este 18 órától - a Mezőkövesd Zsóry FC ellen lépünk pályára az OTP Bank Liga 16. fordulójában.
Köszönjük, hogy követik tudósításunkat.
1328 a hivatalos nézőszám.

0'
Érkeznek a pályára a csapatok.
1'
Berke Balázs a sípjába fújt, a Mezőkövesd indította útjára a labdát.
4'
Berecz kapott sárga lapot, miután a félpályánál szabálytalankodott Draziccsal szemben.
8'
Mezőnyjáték folyik a pályán, a kapuk nem forogtak veszélyben.
10'
Vadnai bal oldalról elvégzett bedobása után Molnárhoz került a labda, majd indította Vajdát, középre adását Iyinbor vágta ki.
14'
Megszereztük a vezetést! Hidi végezhetett el szabadrúgást 30 méterre Piscitelli kapujától, a kövesdi védők nem tudtak felszabadítani, így a labda Hinorához került. Lövését a vendégek kapusa még védeni tudta, ám a kipattanót már Novothny közelről bepofozta a kapu bal alsó sarkába. 1-0.
21'
Szivacski ívelt középre, Kállai Kevin kifejelte a labdát, ami pontosan Hidi elé került. Középpályásünk lövésre vállalkozott, ám próbálkozása a kapu bal oldala mellé ment.
24'
Berecz hámozta át magát három kövesdi játékoson, majd kitette a labdát a támadással felfutó Silyének, aki középre gurított, az érkező Hinora pedig kapásból a jobb kapufa mellé lőtt.
28'
Vajda rántotta le Hidit a kövesdi kaputól 30 méterre. A megítélt szabdarúgást Hinora végezhette el. Játékosunk középre tekert, majd középen Hidi védőjét megelőzve - hét méterről - fejelni tudott, ám próbálkozását Piscitelli fogta.
29'
Silye bal oldali beadását Vadnai vágta ki az érkező Hinora elől.
33'
Drazic métereken keresztül vezette a labdát, majd a kapunktól 25 méterre Babunskinak passzolt, aki azonban mellé célzott.
35'
Pillár lépett oda a kelleténél keményebben a meginduló Hinorának, sárga lap a jutalma.
40'
Berecz indult volna meg a szélen, azonban a tizenhatosnál Pillár szerelni tudta.
42'
Az elmúlt percek a mezőnyjátékról szóltak, helyzetet egyik csapat sem dolgozott ki.
45'
Berke Balázs játékvezető nem hosszabbított, véget ért az első félidő.
46'
A szünetben két helyen változtattak a vendégek: Molnár és Vadnai nem folytatják, helyettük Kis és Lakvekheliani érkeztek.
46'
Folytatjuk, kezdetét vette a második játékrész.
48'
Hinora jobb oldalról elvégzett szögletét a rövidnél Radó fejelte tovább, Piscitelli kitenyerelte a labdát.
50'
Kényszerű cserét hajtottunk végre: Silye helyett Deutsch érkezett.
53'
Lukic könyökölte le egy fejpárbaj során Novothnyt, sárga lap.
56'
Lakvekheliani szabálytalankodott Márkvárttal szemben a félpályánál, sárga lap.
58'
Berecz adott be a tizenhatos jobb oldaláról, majd Novothny Lukicba fejelte a labdát, a lepattanót pedig Hidi a felső léc fölé lőtte.
62'
Csere a Mezőkövesdnél: Babunski hagyta el a játékteret, helyett Brtan érkezett a folytatásra.
67'
Meddő mezőnyjáték folyik a pályán, a kapuk nem forognak veszélyben.
71'
Márkvárt kapott sárga lapot, miután összeszóllalkozott a vendégek játékosával, Kissel.
73'
Kettős csere a csapatunkban: Novothny és Hidi hagyták el a pályát, helyettük Holender és Otigba érkeztek.
77'
80'
Kállai beadása után Drazic elé került a labda, azonban Litauszki menteni tudott.
83'
Holender bal oldalról elvégzett szögletét a berobbanó Otigba hét méterről mellé fejelte.
85'
Besirovic kapott sárga lapot, miután szabálytalanul szerelte az oldalvonal mellett Deutschot.
89'
Baráth helyett Hinora érkezett a hátralévő percekre.
90'
Baráth passzából Holender hat méterről lőtt kapura, ám lövését Piscitelli fogta.
90'
Három perc ráadás lesz.
92'
Radó kapott sárga lapot.
93'
Véget ért a mérkőzés! Novothny góljával győzelemmel zártuk az őszi szezont, Vasas FC - Mezőkövesd Zsóry FC 1-0.
94'
Aki lemaradt volna a ma esti találkozóról, az felvételről a Médiaklikk felületén visszanézheti az összecsapást. Bajnoki folytatás - a tervek szerint - 2023. január 28-án, a Ferencváros otthonában lépünk pályára a Groupama Arénában az OTP Bank Liga 17. fordulójában. Addig sem maradunk program nélkül, a Vasas FC II. november 19-én, szombaton a Karcagi SE együttesével méri össze tudását a Fáy utcában. Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!