Vasas FC - KFC Komárno

2023. június 28. 11:00

Játékvezetők: Antal Péter
Helyszín: Fáy utcai Sportcentrum
Szeretettel köszöntjük szurkolóinkat és olvasóinkat! Csapatunk ma délelőtt 11 órától - a KFC Komárno ellen lép pályára a 2023/24-es nyári felkészülési időszak első felkészülési mérkőzésén.
Desits Szilárd vezetőedző a Jova - Ódor, Hidi M, Szivacski, Papp - Berecz, Rab, Hinora - Cipf, Novothny, Radó kezdő tizenegynek szavazott bizalmat, míg Uram, Bánfalvi G., Sztojka, Ihrig-F., Holender, Kapornai, Szilágyi, Baráth, Girsik, Deutsch, Urblík, Zimonyi, Szalai, Faragó, Puskás és Farkas a cserepadról vág neki a mai találkozónak. Szakmai stábunk Otigba Kenneth és Litauszki Róbert játékára izomhúzódás miatt nem számíthat: mindkét játékosunk rehabilitáción vesz részt. Ellenfelünk vezetőedzője, Radványi Miklós a Breda - Adayilo, Simo, Smemyl, Ganbayar, Ozvald, Németh, Bayemi, Miroslav, Spiriak, Voleský összeállítású együttest küldte ki a pályára, míg Dlubac, Horodnik, Straka, Knesz, Tóth, Puska, Danickid, Eckl, Pastorek, Prachar és Druga csereként vár a bevetésre.
Csapatunk kék mezben és piros nadrágban, míg ellenfelünk lila-fehér szettben lép pályára.
150 a hivatalos nézőszám.
Köszönjük, hogy követik tudósításunkat!

1'
Antal Péter játékvezető a sípjába fújt, a KFC Komárno együttese kezdte a mérkőzést.
2'
Németh bal oldali beadása után Voleský fejelt a kapunk fölé.
5'
Radó tette ki a labdát a szélen meginduló Pappnak, aki középre adott, azonban a második hullámban érkező Berecz a kapu fölé célzott.
6'
Bayemi élesen adta középre a labdát Ganbayarnak, aki ollózó mozdulattal kapura lőtt, ám Jova magabiztosan hárított.
10'
Hidi M indította Pappot, aki középre adott volna, azonban a beadása szögletre vágódott. A sarokrúgást Hinora végezte el, ám a labdát kifejelték a vendég védők.
13'
Németh indítása után Miroslavhoz került a labda, ám a beadását Papp szögletre blokkolta. A sarokrúgást Németh végezte el, ami veszélytelen volt.
20'
Ellenfelünk megszerezte a vezetést. A vendégek kapusa átívelte a teljes mezőnyt, amire Adayilo mélységből megindult, majd az utolsó pillanatban eltolta Jova mellett a labdát és az üres kapuba gurított (0-1).
28'
Bayemi lőtt kapura 25 méterről, azonban lövése célt tévesztett.
30'
Egy labdavesztés után Adayilo ment volna el a jobb oldalon, azonban Radó szabálytanul állította meg. A szabadrúgást Smemyl végezte el, középre tekert, ám védőink kifejelték a labdát a mezőnybe.
35'
Spiriak passzolta vissza a labdát Miloslavnak, kirúgását Novothny blokkolta, majd támadónk centikkel a vendégek kapuja mellé lőtt.
38'
Egy labdaszerzés után Németh a félpályáról lőtt kapura, azonban lövése mellé szállt.
44'
Hidi M indítása után Papp vitte le az alapvonalig a labdát Adayilo szorításában, ám a középre gurítását blokkolták a védők.
45'
A játékvezető nem hosszabbított, véget ért az első félidő.
46'
Kezdetét vette a második félidő, a szünetben teljes sorcserét hajtottunk végre, így a Uram - Szilágyi, Ihrig-F., Deutsch, Baráth - Sztojka, Holender, Kapornai - Girsik, Urblík, Zimonyi összeállításban folytatjuk a mérkőzést. Ellenfelünk három helyen változtatott, lejött a pályáról Miroslav, Smemyl és Ganbayar, helyettük Puska, Pastorek és Horodnik érkeztek.
47'
Urblík lőtt kapura 24 méterről, azonban lövése célt tévesztett.
49'
Holender gurította vissza lövésre a labdát Urblíknak, aki kapura lőtt, ám lövését a vendég védők blokkolták.
59'
Ihrig-Farkas beadása után Kapornai érkezett középen és a felső kapufára fejelte a labdát.
60'
Kettős csere a vendégeknél: Bayemi és Voleský helyett Druga és Prachar lépett pályára.
64'
Holender passza után Urblík visszakészítette lövésre a labdát Holendernek, aki a kapufát találta el.
65'
Egyenlítettünk! Girsik remek indítása után Ihrig-Farkas adott középre és az érkező Kapornai a kapu közepébe lőtt (1-1).
70'
Két helyen változtattunk: Girsik és Zimonyi helyett Faragó és Szalai érkezett a folytatásra.
76'
Druga ment el a bal szélen, majd kapura lőtt, ám a rövid sarokba tartó lövését Uram kitolta.
78'
Ihrig-Farkas beadására Kapornai startolt rá, ám a kapujából kifutó kapus felszedte előle a labdát.
79'
Három helyen változtattak a vendégek: Simko, Ozvald és Németh hagyták el a játékteret, helyettük Knesz, Eckl és Tóth érkezett.
81'
Csere a vendégeknél: Adayilo helyett Danickid érkezett a hátralévő percekre.
82'
85'
Ihrig-Farkas tette ki a labdát a szélen meginduló Faragónak, azonban középre adását blokkolták a védők.
86'
Faragó az alapvonalról gurította vissza a labdát Kapornainak, aki kapásból lőtt, ám az ellenfél kapusa hárította a hosszúba tartó lövését.
87'
Holender végezhetett el szabadrúgást az ellenfél kapujától 25 méterre, azonban a lövése elakadt a sorfalban.
89'
Druga tette ki a labdát Horodniknak, beadását viszont a visszaérkező Faragó blokkolta.
90'
1 perc hosszabbítás lesz.