Vasas FC - Kecskeméti TE

2022. október 21. 20:00

Játékvezetők: Farkas Ádám (asszisztensek: Georgiou Theodoros és Becséri Gergely, tartalékjátékvezető: Pillók Ádám)
Szeretettel köszöntjük szurkolóinkat!
Ma este - 20 órától - a Kecskeméti TE ellen lépünk pályára az OTP Bank Liga 12. fordulójában.
Köszönjük, hogy követik tudósításunkat.
2022 a hivatalos nézőszám.

1'
Farkas Ádám a sípjába fújt, a Kecskemét kezdte a mérkőzést.
2'
Szuhodovszki tette ki a labdát a balszélen felfutó Zekének, aki visszagurította a feladónak, 17 méterről eleresztett lövését Jova magabiztosan fogta.
4'
Novothny ugrott fel fejelni Vágó mellett, azonban támadónk a leérkezéskor rosszul fogott talajt, ápolás következik.
9'
Holender robogott el a jobbszélen, majd kitette a labdát mellette a támadással felfutó Géresinek, azonban szélső támadónkat szerelni tudták azelőtt, hogy kapura lőtt volna.
10'
Egy gyors kontratámadást vezettek a vendégek, melynek végén Katona 16 méterről kapura lőtt, ám próbálkozása fölé szállt.
13'
Banó-Szabó és Otigba ütközött egymással, majd Berecz közbelépett, amiért csapatkapitányunk sárga lapot kapott, ahogy a vendégek játékosa is.
17'
Berecz szerzett labdát a vendégek térfelén, métereken keresztül vezette a labdát, majd lövése a jobb felső mellett ment el.
22'
Egy jobb oldalról elvégzett szöglet után Vágóhoz került a labda, aki a kapunak háttal próbálkozott lövéssel, azonban célt tévesztett.
24'
Banó-Szabó vezette a labdát a szélen, majd Szuhodovszki elé tálalt, a kecskemétiek játékosa 15 méterről pedig a bal kapufát találta el.
28'
Hinora szabálytalankodott Katonával szemben, sárga lap.
33'
Silye passzolta be a labdát a középen érkező Hidinek, majd Géresihez került a labda, ám ballábas lövése a kecskeméti kapu mellé ment.
36'
Megszerezte a vezetést a Kecskemét! Szuhodovszki balról elvégzett szöglete után nem tudtunk felszabadítani, Nagy ívelte vissza a labdát középre, ahol Vágó érkezett és öt méterről a jobb alsóba bólintott. 0-1.
40'
Megduplázta az előnyét a Kecskemét! Egy labdavesztést követően Vágó tört előre zavartalanul és vezette a vendégek kontratámadását, Banó-Szabónak továbbított, majd indította a szélen felfutó Zekét, aki kilőtte a rövid alsót. 0-2.
42'
Katona tört be a tizenhatoson belülre, majd az ötös sarkáról, kissé kiszorított helyzetből kapura lőtt, ám próbálkozását Jova magabiztosan háritotta.
45'
Zeke bal oldali beadása után Tóth a kapufára fejelte a labdát.
45'
Két perc hosszabbítás lesz.
46'
Négy helyen változtattunk a szünetben: Géresi, Hinora, Ódor és Otigba helyett Cipf, Ihrig-F., Szivacski és Márkvárt érkezett.
46'
Kezdetét vette a második félidő.
47'
Szépítettünk! Berecz szerzett labdát a félpályánál, majd kitette a játékszert a szélen meginduló Cipfnek, aki jó 22 méterről kilőtte a hosszú felső sarkot. 1-2.
47'
Vége az első félidőnek.
52'
Sárga lapot kapott Szalai Gábor, miután a félpályánál szabálytalankodott Novothnyval szemben.
56'
Márkvárt játszott össze Cipffel, majd a visszakapott labdát kapura lőtte, próbálkozása alig ment el a vendégek kapuja mellett.
60'
Novothnyval szemben szabálytalankodtak az oldalvonal mellett. A megítélt szabadrúgást Cipf ívelte középre, azonban a vendég védők felszabadítottak.
64'
Sárga lapot kapott Szabó Alex, miután rálépett Novothny lábára.
70'
Cseréltek a vendégek: Tóth Barna helyett Szabó Levente érkezett a folytatásra.
74'
76'
Hidi próbálkozott távolról lövéssel, ám próbálkozását Varga védte.
78'
Cseréltünk: Holender hagyta el a pályát, Zimonyi érkezett a helyére.
80'
Novothny kapott sárga lapott, miután rástartolt egy hosszú labdára, majd becsúszva véletlenül eltalálta a kapujából kifutó Varga kapust.
81'
Kettős csere a Kecskemétnél: Banó-Szabó és Katona hagyták el a pályát, helyettük Duranovic és Sági érkeztek a folytatásra.
87'
Szuhodovszki beadása bizonyult pontatlannak.
90'
Három perc lesz a ráadás.
92'
Szuhodovszki hagyta el a pályát, Ryashko érkezett a hátralévő pár percre.
93'
Ihrig-Farkas lövése vágódott le Zeke könyökéről a tizenhatoson belül, azonban a játékvezető nem ítélt büntetőt.
94'
Márkvárt kapott sárga lapot reklamálásért.
95'
Vége a mérkőzésnek.
96'
Aki lemaradt volna a ma esti találkozóról, az felvételről a Médiaklikk felületéről visszanézheti az összecsapást. Folytatás jövő héten szombaton: október 29-én 19:30-kor csapatunk Pakson lép pályára. Addig sem maradunk program nélkül, a Vasas FC II. holnap, október 22-én - 13 órától - a Putnok FC együttesével méri össze tudását a Fáy utcában. Köszönjük, hogy szurkolóink ezúttal is a helyszínről buzdították csapatunkat! Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!