Játékvezetők: Görög Márió (asszisztensek: Aradi József és Vígh-Tarsonyi Gergő)
Helyszín: Illovszky Rudolf Stadion (zárt kapuk)
Szeretettel köszöntjük szurkolóinkat csapatunk felkészülési mérkőzésén.
Ma - 13 órától - a HR-Rent Kozármisleny együttesével játszunk az Illovszky Rudolf Stadionban, zárt kapuk mögött.

Görög Márió játékvezető a sípjába fújt, mi kezdtük a mérkőzést.
Mezőnyjáték folyik a pályán, a kapuk nem forogtak veszélyben.
9'
Vogyicska és Litauszki fejelt össze, mindkét játékost ápolni kell.
15'
Hidi továbbított Holendernek, támadónk lövését blokkolták a védők a tizenhatos előterében.
19'
Lékai rossz kirúgása után Hinorához került a labda, azonban játékosunk közeli próbálkozását a vendégek hálóőre védte.
24'
Géresi cselezte be magát a tizenhatos előterébe, lövése azonban mellé szállt.
28'
Egy kontratámadást vezettünk a saját tizenhatosunktól. Holender ment el a bal szélen, majd a mögötte elfutó Silye elé passzolt, aki az alapvonalig vezette a labdát. Centerezése után Hinora sarokkal továbbított, a ziccerbe kerülő Berecz lövése pedig centikkel kerülte el a kapu bal alsó sarkát.
34'
A vendég védők bizonytalansága után Holender csapott le a labdára, majd egy cselsorozat végén öt méterről a kapu fölé lőtt.
35'
Tóth kapott egy hosszú indítást, Litauszkit lefutotta, majd az alapvonal közeléből - kiszorított helyzetből - a hosszú sarkot vette célba, azonban Jova védeni tudott.
36'
Géresi váltott ritmust jobbról befelé, a túloldalon berobbanó Silye elé tálalt, akinek a lövését Lékai védte.
38'
Berecz Zsombor volt szabálytalan a tizenhatos sarkánál. Az ebből következő szabadrúgást Vajda nagyon veszélyesen a rövid felső sarokba tekerte, de Jova hatalmas bravúrral hárított.
41'
Egy újabb kontratámadást vezettünk az előremerészkedő Baráth révén, Holenderhez továbbított, aki a bal szélen elfutó Silyének passzolt, lövését azonban blokkolták a vendég védők.
45'
Görög Márió játékvezető nem hosszabbított, véget ért az első félidő.
46'
Kezdetét vette a második félidő, csapatunk vezetőedzője pedig több helyen változtatott. Lejött a pályáról: Novothny, Hinora, Silye, Otigba, Géresi, Holender és Litauszki, míg Ódor, Márkvárt, Ihrig-F., Zimonyi, Pátkai, Deutsch és Vida állt be a folytatásra. Ellenfelünk is változtatott: Lékai és Tóth jött le, helyettük Somogyi és Hampuk állt be.
54'
Turi passzát fülelte le Ódor, majd védőnk Zimonyit indította, azonban támadónkat csak szabálytalanul tudták megállítani a vendég védők. Vida Máté végezte el a szabadrúgást, amit a rövid oldalon a kozármislenyi védő kifejelt.
60'
Változtatttak a vendégek is: Beke, Horváth, Turi, Tölgyesi és Kosznovszky jött le, helyettük Guth, Kotroczó, Gál, Nagy, Szabó érkezett.
60'
Ismét cseréltünk, ezúttal Baráth, Berecz, Hidi és Jova hagyta el a pályát, míg Hidi M, Cipf, Szilágyi és Uram érkezett a hátralévő időre.
68'
Vogyicska és Vajda hagyta el a játékteret, mig Osei és Bognár érkezett a hátralévő időre.
71'
Cipf szögletére Pátkai érkezett a rövid oldalon, csúsztatása után a vendégek kapusa leért a rövidre és védeni tudott.
72'
Egy rossz kapuskirúgás után Márkvárthoz került a labda, játékosunk megtolta a labdát, majd Zimonyi elé tálalt, lövését azonban blokkolták a kozármislenyi védők.
77'
Ihrig-F. beadása után Zimonyi talált be a kozármislenyi kapuba, azonban a játékvezető les miatt érvénytelenítette a találatot.
85'
Ódor ugratta ki jó ütemben Ihrig-Farkast, azonban támadónk öt méterről eleresztett lövését blokkolták a védők.
87'
Szilágyi tálalt Cipf elé remek ütemben, ám támadónk közeli próbálkozását Somogyi védeni tudta.
90'
Görög Márió játékvezető ezúttal sem hosszabbított, a végeredmény 0-0.
91'
Folytatás október 1-jén, szombaton: 19.30-kor a ZTE FC ellen lépünk pályára az Illovszky Rudolf Stadionban az OTP Bank Liga 9. fordulójában. A Vasas FC II. szeptember 25-én, vasárnap délelőtt 11 órától pedig a Kisvárda Master Good II. együttesével csap össze, szintén hazai környezetben. Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!