Vasas FC - Gyirmót FC Győr

2023. november 01. 17:00

Játékvezetők: Káprály Mihály (asszisztensek: Tóth II. Vencel és Vígh-Tarsonyi Gergő, tartalékjátékvezető: Németh Gergely)
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a honlapfejlesztés időszaka alatt a szöveges tudósítás új felületen, az alábbi linken érhető el:
Köszönjük a türelmet!
Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!

1'
A tudósítás elindult, szurkolóink az alábbi felületen követhetik nyomon a mérkőzés részleteit: https://www.24liveblog.com/live/UZ6WT
45'
Nincs hosszabbítás az első félidő végén, gól nélküli döntetlennel mehetnek pihenőre a csapatok.
45'
46'
Mi kezdtük a második félidőt, Urblík kapura rúgta a kezdőrúgást, Hársfalvi viszont mellel vette át a próbálkozást.
49'
Egy szemre is tetszetős akció végén Holender centerez a jobb oldalról, az érkező Zimonyi pedig 7 méterről, a kapus mozgásával ellentétesen, laposan a rövid alsó sarokba gurít (1-0)!
57'
Szivacski buktatta ártatlannak tűnő szituációban Kicsunt, büntetőt kaptak a vendégek...
59'
Egyenlített a Gyirmót. Pető a kapu bal sarkába lövi a labdát, a jobbra mozduló Jovának nem volt esélye (1-1).
86'
Gyakorlatilak lemásoltuk az első gólunkat: ezúttal Radó centerezett laposan a jobb oldali alapvonal közeléből, a második hullámban érkező Berecz pedig ugyanúgy a rövid sarokba passzol, ahogyan korábban Zimonyi (2-1).
89'
Hinora szlalomozott be két védő között a büntetőterületen belülre, egyikük becsúszva próbálta szerelni, a játékvezető pedig 11-est ítélt. A labda mögé Novothny állt, aki az elmozduló Hársfalvi helyére, a kapu közepébe bombázott (3-1).
93'
Itt a vége, 3-1-re nyertünk, így ott vagyunk a legjobb 16 között a MOL Magyar Kupában.
94'
Szurkolóinknak köszönjük, hogy ezúttal is a helyszínről buzdították csapatunkat! Folytatás november 6-án, hétfőn este 20 órakor a Budapest Honvéd együttesével találkozunk, szintén hazai pályán. A találkozót az M4 Sport élőben közvetíti.