Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a honlapfejlesztés időszaka alatt a szöveges tudósítás tesztüzemmódban, új felületen az alábbi linken érhető el:
Köszönjük a türelmet!
Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!

1'
A tudósítás elindult, szurkolóink az alábbi felületen követhetik nyomon a mérkőzés részleteit: https://www.24liveblog.com/live/GUR5w
45'
A játékvezető nem hosszabbított az első félidő végén, 0-0 az állás 45 perc játékot követően.
46'
Kezdetét vette a második játékrész. A szünetben három helyen változtattunk: Litauszki, Farkas és Bakti hagyták el a pályát, helyettük Rab, Papp és Girsik érkeztek a folytatásra. A vendégek ötöt cseréltek: Major, Jova B., Kichun, Medgyes és Pethő helyett Polgár, Helembai, Takács, Soltész és Adamcsek érkeztek.
63'
A vendégek ötöt cseréltek: Madarász, Kovács, Hudák, Csörgő és Szőke hagyták el a pályát, helyettük Szegi, Erdei, Lányi, Hajdú és Bagó érkeztek a folytatásra.
63'
Kettőt cseréltünk: Jova L. és Zimonyi helyett Molnár és Ihrig-F. lépett pályára.
69'
Cseréltünk: Girsik helyett Puskás érkezett a hátralévő időre.
73'
Megszereztük a vezetést! Sztojka bal oldalról végzett el szögletet, a röviden Szalai érkezett, aki a hosszú sarokba csúsztatta a labdát (1-0)!
77'
Hidi M szabálytalankodott a tizenhatoson belül, a játékvezető büntetőt ítélt.
78'
Egyenlített a Gyirmót. A labda mögé Soltész állt, aki a jobb sarokba lőtt (1-1).