Vasas FC - FC ViOn Zlaté Moravce

2023. július 08. 11:00

Játékvezetők: Andó-Szabó Sándor (asszisztensek: Szalai Balázs, Széchenyi István)
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a honlapfejlesztés időszaka alatt a szöveges tudósítás tesztüzemmódban, új felületen az alábbi linken érhető el:
Köszönjük a türelmet!
Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!

1'
A tudósítás elindult, szurkolóink az alábbi felületen követhetik nyomon a mérkőzés részleteit: https://www.24liveblog.com/live/UGNK0
8'
Megszereztük a vezetést! Holender tört be a tizenhatoson belülre, majd a beadása után a középen érkező Novothny közelről a hálóba fejelt (1-0)
45'
Andó-Szabó Sándor nem hosszabbított, véget ért az első félidő, 1-0-s vezetéssel megyünk a szünetre.
46'
A szünetben szinte teljes sorcserét hajtottunk végre, így az Uram - Ódor, Szivacski, Hidi M, Papp Cs. - Sztojka, Szilágyi - Faragó, Kapornai, Radó - Zimonyi összeállítású csapat folytatja a második etapot. Ellenfelünk négy helyen változtatott: Slávik, Majdan, Mara és Mondek helyett Richter, Sula, Kvocera és Drozd érkezett a folytatásra.
90'
Véget ért a mérkőzés, csapatunk negyedik felkészülési mérkőzésén Novothy Soma góljával 1-0-ra legyőzte a Zlaté Moravce együttesét.