Játékvezetők: Káprály Mihály (asszisztensek: Tóth II. Vencel és Bagi Csaba)
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a honlapfejlesztés időszaka alatt a szöveges tudósítás tesztüzemmódban, új felületen az alábbi linken érhető el:
Köszönjük a türelmet!
Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!

1'
A tudósítás elindult, szurkolóink az alábbi felületen követhetik nyomon a mérkőzés részleteit: https://www.24liveblog.com/live/URg30
21'
Kényszerű csere nálunk: a megsérülő Hinora helyett Radó érkezett.
28'
Megszereztük a vezetést! Deutsch végezhetett el szögletet a bal oldalról, a labda átszállt a hosszúra, ahol Pancikról Novothny elé került a játékszer, majd támadónk közelről a hálóba lőtt (1-0)!
32'
Megdupláztuk az előnyünket! Egy labdaszerzés után Holender ment el a bal oldalon, majd higgadtan, laposan a hosszú sarokba gurított (2-0)!
38'
Háromgólosra növeltük az előnyünket! Urblík centerezett Radó elé, majd támadónk kilőtte a bal alsó sarkot (3-0)!
42'
Újabb gólt szereztünk! Radó indította a bal oldalon Deutschot, akinek a lágy beadását Urblík kapásból, 16 méterről a hosszú sarokba lőtte (4-0)!
45'
A játékvezető nem hosszabbított, 4-0-s előnnyel megyünk a szünetre.
46'
Kezdetét vette a második félidő. A szünetben két helyen is cseréltünk: a tegnap profi szerződését aláíró, saját nevelésű játékosunk, Girsik Attila mellett Ihrig-Farkas Sebestyén érkezett Ódor Máté és Faragó Bálint helyére, míg a Somorja vezetőedzője három helyen változtatott: Németh, Pancik és Nagy T. hagyták el a pályát, helyettük Juricka, Vidnyánszky és Kachút folytatja a játékot.
60'
Négy helyen változtattak a vendégek: Bright, Cuntra, Tarcsi, Kozák jöttek le, helyettük Botlo, Szolgai, Ferleták és Polnis érkeztek a hátralévő időre.
75'
Két helyen változtattak a vendégek: Maric és Leginus hagyták el a játékteret, helyettük Benko és Kudlac érkeztek.
80'
Deutschot rántották le a tizenhatoson belül, a játékvezető büntetőt ítélt.
81'
Tovább növeltük az előnyünket! A labda mögé Berecz állt és higgadtan a jobb alsó sarokba gurított (5-0)!