Vasas FC - ETO FC Győr

2023. november 27. 20:00

Játékvezetők: Karakó Ferenc (asszisztensek: Belicza Bence Péter és Szilágyi Norbert, tartalékjátékvezető: Jakab Árpád)
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a honlapfejlesztés időszaka alatt a szöveges tudósítás új felületen, az alábbi linken érhető el:
Köszönjük a türelmet!
Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!

1'
A tudósítás elindult, szurkolóink az alábbi felületen követhetik nyomon a mérkőzés részleteit: https://www.24liveblog.com/live/GTWoC
22'
Urblík ugratta ki nagyszerűen Tóth Milánt, akit Szépe lerántott, 11-es!
23'
Ruisz jól érezte az irányt és hárította a kapu jobb oldalába érkező lövést, a kipattanót pedig Urblík az oldalhálóba bombázta.
26'
Megszereztük a vezetést! Radó végezhetett el szabadrúgást a bal szélről, amelyet Baráth Botond csúsztatott meg a rövid oldalon, Ruisz pedig ezúttal nem tudott védeni (1-0)!
45'
Ez volt az utolsó momentum, kétgólos előnnyel mehetünk a szünetre!
45'
Miénk az utolsó szó a játékrész végén: Tóth Milán még éppen a vonal előtt eléri Berecz indítását és középre kanalazza, Novothny pedig 7 méterről megduplázza az előnyünket (2-0)!
46'
A győriek kezdték a második játékrészt.
51'
Berecz ugratja ki nagyszerűen Radót, aki önzetlenül, ziccerben a balján érkező Novothnyt hozza kihagyhatatlan helyzetbe, támadónk pedig közelről az üres kapuba passzol. Sakk-matt (3-0)!
73'
Urblík mesterien ugratja ki Tóth Milánt a leshatáron, aki elviszi a labdát Ruisz mellett, majd az üres kapuba passzol (4-0)!
80'
Szenzációs találattal növeljük tovább az előnyt: Berecz kényszerítőzik az imént beálló Holenderrel a győri 16-oselőterében, majd csapatkapitányunk higgadtan gurít a bal alsó sarokba (5-0)!
91'
Diarra eladott labdáját Holender gyűjtötte be, majd 25 méterről a bal alsóba lőtt, Ruisz tehetetlen volt (6-0)!
94'
Vége a mérkőzésnek! Novothny Soma duplájával, valamint Baráth Botond, Tóth Milán, Radó András és Holender Filip góljával 6-0-s kiütéses győzelmet arattunk a listavezető ETO FC Győr felett, ellenfelünk szeptember 3. után szenvedett újra vereséget!