Vasas FC - DVSC

2022. november 06. 15:15

Játékvezetők: Vad II. István (asszisztensek: Kóbor Péter, Belicza Bence Péter, tartalékjátékvezető: Farkas Ádám)
Szeretettel köszöntjük szurkolóinkat!
Ma délután 15:15-től - a DVSC ellen lépünk pályára az OTP Bank Liga 14. fordulójában.
Köszönjük, hogy követik tudósításunkat.
2654 a hivatalos nézőszám.

1'
Vad II. István a sípjába fújt, a DVSC kezdte a mérkőzést.
3'
Dzsudzsák 16 méterről lőtt kapura, próbálkozása azonban mellé szállt.
10'
Megszerezte a vezetést a DVSC! Hidi szabálytalankodott Babunskival szemben a kapunktól 25 méterre, a játékvezető szabadrúgást ítélt. A labda mögé Dzsudzsák állt, aki kilőtte a jobb felső sarkot. 0-1.
15'
Silye ment el a jobbszélen, majd a középre adása után az ötösnél érkező Holender a debreceni kapu fölé lőtt.
16'
Dzsudzsák passzolt Kusnyirnak, aki azonban 30 méterről a kapunk mellé emelt.
17'
Megduplázta előnyét a DVSC! Ferenczi vitte el a labdát a balszélen, majd Iyinbor szorításában középre adott és az érkező Szécsi a bal alsó sarokba fejelt. 0-2.
25'
Ferenczi ment el a bal oldalon, beadását Dzsudzsák 10 méterről Jova kapuja fölé lőtte.
27'
Bódit kell ápolni, miután összefutott az egyik csapattársával.
28'
Holender guritott Vida elé, azonban lövése a jobb alsó mellé szállt.
32'
Novothny készítette le lövésre a labdát a tizenhatosnál érkező Márkvártnak, ám próbálkozása a kapu mellé ment.
33'
Hidi küzdött meg a labdáért a bal oldalon, majd a beadását Novothny alig fejelte a vendégek kapuja mellé.
37'
Dzsudzsák húzott befelé a tizenhatosunkra, majd sarokkal visszatette a labdát a támadással felfutó Kusnyirnak, azonban lövését Berecz becsúszva blokkolta.
38'
Újabb gólt szerzett a DVSC! Dzsudzsák bal oldalról elvégzett szögletét Vida pont Babunski elé fejelte, aki közelről Jova kapujába bombázott. 0-3.
45'
Vad II. István nem hosszabbított, véget ért az első játékrész.
46'
A szünetben két helyen változtattunk: Radó és Vida hagyták el a pályát, helyettük Hinora és Baráth álltak be a folytatásra.
46'
Kezdetét vette a második félidő.
49'
Manrique szabálytalankodott Bereczcel szemben a vendégek kapujától 25 méterre. A szabadrúgást Hinora végezte el, azonban lövése a kapu fölé szállt.
51'
Berecz pörgetése után Márkvárt lőtt 21 méterről kapura, ám Varga blokkolni tudta játékosunk próbálkozását.
57'
Silye tekert középre, majd az érkező Iyinbor csúsztatott, azonbam Megyeri résen volt.
61'
Kettőt cseréltek a vendégek: Babunski és Kusnyir hagyta el a pályát, helyettük Bárány és Bévárdi érkeztek.
66'
67'
Újabb változtatás a DVSC-nél: Romanchuk helyett Lagator a pályán.
68'
Bódi kapott sárga lapot , miután visszahúzta a mezénél fogva Hinorát.
73'
Cseréltünk: Márkvárt helyére Feczesin érkezett.
76'
Manrique kapott sárga lapot időzúhásért.
83'
Kettős csere a vendégeknél: Dzsudzsák és Bódi jöttek le, helyettük Horváth és Sós álltak be a hátralévő időre.
87'
Mi is két helyen változtattunk: Szivacski és Silye jöttek le a pályáról, helyettük Cipf és Ihrig-F. érkeztek a hátralévő időre.
90'
Három perc hosszabbítás lesz.
92'
Sós Bence kapott sárga lapot. miután megrúgta Baráthot.
93'
Vége a mérkőzésnek. Nem változott a félidei eredmény, Vasas FC-DVSC 0-3.
94'
Folytatás november 10-én, csütörtökön 19 órától az OTP Bank Liga 15. fordulójában Kispestre látogatunk, ahol csapatunk a Budapest Honvéd FC együttese ellen lép pályára. Köszönjük, hogy drukkereink ezúttal is a helyszínről buzdították csapatunkat! Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!