Vasas FC - Credobus Mosonmagyaróvár

2023. augusztus 13. 19:00

Játékvezetők: Kovács Imre (asszisztensek: Mohos Milán és Márkus Péter, tartalékjátékvezető: Márkus Péter)
Helyszín: Illovszky Rudolf Stadion
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a honlapfejlesztés időszaka alatt a szöveges tudósítás tesztüzemmódban, új felületen az alábbi linken érhető el:
Köszönjük a türelmet!
Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!

1'
A tudósítás elindult, szurkolóink az alábbi felületen követhetik nyomon a mérkőzés részleteit: https://www.24liveblog.com/live/UFE1b
13'
Megszereztük a vezetést! Hidi M a félpályáról indította Sztojkát, aki 16 méterről kilőtte a jobb alsó sarkot (1-0)!
19'
Megdupláztuk az előnyünket! Sztojka bal oldali szögletét követően nem tudott tisztázni a vendégek védelme, így Litauszki fejjel vette be Heinrich kapuját (2-0)!
31'
Már háromgólos az előnyünk! Sztojka bal oldali szöglete után Czingráber sodorta be a labdát a saját kapujába (3-0).
45'
Véget ért az első félidő.
46'
Kezdetét vette a második etap. A vendégek egy helyen változtattak a szünetben: Takács helyett Pataki érkezett, míg csapatunk változatlan felállásban folytatja a mérkőzést.
57'
Hármas csere nálunk: Sztojka, Hinora és Radó hagyták el a pályát, helyettük Urblík, Holender és Tóth érkeztek.
58'
A vendégek is hármat cseréltek: Szalka, Papp L., és Illés érkezett Korbély, Szabó és Nagy helyére.
63'
Már négygólos az előnyünk! Hidi M szerzett labdát a félpályánál, rávezette a védelemre a labdát, majd Holendernek továbbított, aki kilőtte a jobb alsó sarkot (4-0)!
65'
Szépített a Mosonmagyaróvár. Szalka jobb oldali szöglete után Czingráber érkezett a rövid oldalon és a hálóba pofozta a labdát (4-1).
71'
Kettős csere nálunk: Deutsch és Bakti helyett Girsik és Ihrig-Farkas érkezett.
73'
1156 a hivatalos nézőszám.
83'
Deák ütközte le a tizenhatos előterében Urblíkot, sárga lap.
84'
A megítélt szabadrúgást Urblík végezte el, lövése egy a sorfalban blokkoló vendég játékos kezéről lepattant, így a büntetőpontra mutatott a játékvezető.
85'
A labda mögé Novothny állt és higgadtan a jobb alsó sarokba lőtt (5-1).
90'
Vége a mérkőzésnek, 5-1-re győztük le a Mosonmagyaróvár együttesét.
91'
Szurkolóinknak köszönjük, hogy ezúttal is a helyszínről buzdították csapatunkat! Folytatás 2023. augusztus 16-án, szerda este 18:30-tól a PMFC otthonában, a PMFC Stadionban lépünk majd pályára. Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!