Helyszín: Dunakeszi, Kinizsi pálya, Fóti út 41.

A cigándiak kezdik a mérkőzést kékben, mi pirosban játszunk.
3'
Nagy Gergely erőteljes hangon biztatja csapattársait
5'
Néhány előretörésünk után a Cigánd támadott, de jogos les miatt lefújta a játékvezető
8'
Gaál Bálint gyakori baloldali előrefutásainak egyike során szép beívelést láthattunk, de sajnos nem ment rá senki
9'
Murka Benedek kisebb sérülés miatt nem játszik a mai mérkőzésen
11'
Gaál újabb baloldali beadását Remili okosan átlépte, Saglik lövése egy cigándi játékosról lepattant
12'
Kedves mellékjelenet, Keresztúri András technikai igazgatónk fogott meg parádésan egy felé érkező labdát
14'
Cigándi szöglet, de egy támadójuk lesen volt
15'
Cigándi szabadrúgás a baloldali 16-os sarkáról, a rárúgást Nagy magabiztosan védte
18'
Saglik lepasszolta a labdát Remilinek, akinek baloldali beadását Berecz a kapura lőtte, de a cigándi kapus a jobb alsóból kivédte.
21'
Remili szabadrúgását beívelte a tizenhatos jobboldali felére, de a labda a játékosok között ért földet
23'
Saglik indította Gaált, aki 17 méterről ballal a kapura lőtt, amit a cigándi kapus bravúrral hárított, ezt követően ápolni kell a kezét
25'
Kulcsár helyzetben, de mielőtt az előretolt labdáját ellőhette volna, megfogta a cigándi kapus
26'
Vezet a Cigánd. Egy balról érkező lapos beadást követően Katona György hamarabb érte el a labdát, mint egy védőnk, ezzel vezetést szereztek. 0:1
30'
Mezőnyjáték folyik az utóbbi percekben
37'
Gaált vágták fel a cigándi 16-os jobboldali sarkánál. Az ebből következő szabadrúgást Saglik lőtte. A labda megcsúszött a sorfal egyik tagjának fején, majd megfogta a kapus.
39'
Remili kapott labdát balszélen, de lövése túl lapos volt, így könnyen védte a cigándi kapus
43'
Kisebb flipperezés után cigándi helyzet, ami elcsorgott kapu előtt
44'
Saglik baloldalról, kicsit lesodródva lőtte rá a labdát a cigándi kapura, de keresztbe elment a labda
45'
Félidő, bár dominálunk, de a Cigánd vezet 1:0-ra.
46'
Kezdődik a második félidő, kettős csere nálunk: Remili és Szivacski helyett jött Király és Ádám.
47'
Ádám lőtt szögletet, Korcsmár a felső lécre fejelt.
52'
GÓÓÓÓL! Ádám jobboldali szabadrúgását Gaál csúsztatta be a cigándi kapuba.
54'
Gaál szép jobboldali megindulását követő beadását nem érték el
59'
Jobboldali beadást követően Gaál lövése lepattant egy játékosunkról.
61'
Berecz szép szóló után Gaálnak passzolta a labdát, de a cigándi kapus védte a lövését.
64'
Király passzát Berecz kapásból a kapura lőtte húsz méterről, a labda a felső lécen landolt.
68'
Kapu előtti flipperezést követően Kulcsár került helyzetbe, de a kapu mellé szállt a lövése