Vasas FC - BVSC-Zugló

2024. március 31. 17:00

Játékvezetők: Antal Péter (Szilágyi Norbert és Nagy Viktor, tartalékjátékvezető: Katona Balázs)
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a honlapfejlesztés időszaka alatt a szöveges tudósítás új felületen, az alábbi linken érhető el:
Köszönjük a türelmet!
Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!

1'
A tiszta sárgában játszó vendégek indították útjára a labdát, csapatunk megszokott, piros-kék felszerelésében futballozik ma.
17'
Vezetünk! Tóth Milán hagyta faképnél Deutsch Bencét a bal szélen, betört a 16-oson belülre, majd éles szögből lőtt, Csenterics azonban nagyot védett. A kipattanót viszont Doktorics gyűjtötte be és nagyszerű helyzetfelismeréssel a mellette érkező Bereczhez passzolt, aki 8 méterről a kapu jobb oldalába helyezett (1-0)!
45'
Nem történt említésre méltó esemény a ráadásban, Berecz Zsombor találatának köszönhetően egygólos vezetéssel mehetünk pihenőre.
46'
Csapatunk kezdte a második játékrészt.
47'
Vinícius sérülése a jelek szerint súlyosabb a vártnál, Hesz Olivér váltja őt a BVSC védelmében.
48'
Doktorics gyakorlatilag a bal szélről a kapuig cselezte magát az alapvonalon, kikerülve 2-3 zuglói védőt is, majd az ötös sarkáról centerezett, a menteni igyekvő Király Ákosról pedig saját kapujába pattant a labda (2-0).
51'
Nagy és Hidi jön le a pályáról, Benkő-Bíró és Nwachukwu érkezik.
59'
Király buktatja Tóth Milánt egy ígéretes kontra végén, még a 16-os vonala előtt. Csapatunk szabadrúgást, a vétkes zuglói játékos sárga lapot kap.
69'
Rögtön kettőt is, Bakti és Radó számára ér véget a meccs, Holender és Girsik jön az utolsó, bő 20 percre.
71'
Megfogyatkoznak a vendégek! Tóth Milán futja le Deutschot, aki azonban visszarántja támadónkat, így megkapja második sárga lapját, emberelőnyben játszhatunk a meccs hátralévő részében.
76'
Itt is, ott is: nálunk a meccs egyik legjobbját, Doktoricsot váltja Deutsch, míg a vendégeknél Ihrig-Farkas és Mitrovic helyén Májer és Tóth Levente folytatja.
83'
Berecz Zsombor és Tóth Milán helyére Vida Máté és Zimonyi Dávid érkezik.
90'
2-0-ra megnyertük a találkozót, amely a játék képe és a helyzetek alapján több mint megérdemelt. Köszönjük a figyelmet, áldott húsvéti ünnepeket kívánunk szurkolóinknak!
91'
A következő tétmérkőzésünkre nem kell sokat várni, április 3-án, szerdán 17:15-kor a MOL Magyar Kupa negyeddöntőjében az élvonalbeli Paksi FC csapatát fogadjuk az Illovszky Rudolf Stadionban.