Vasas FC - Budapest Honvéd FC

2023. április 09. 14:15

Játékvezetők: Berke Balázs (asszisztensek: Becséri Gergely és Berényi Ákos, tartalékjátékvezető: Zierkelbach Péter)
Szeretettel köszöntjük szurkolóinkat és olvasóinkat! Csapatunk ma délután - 14:15-től - a Budapest Honvéd FC ellen lép pályára az OTP Bank Liga 26. fordulójában.
Együttesünk piros-kék csíkos mezben, piros nadrágban és sportszárban, míg ellenfelünk fehér szerelésben lép pályára.
1984 a hivatalos nézőszám.
Köszönjük, hogy követik tudósításunkat!

1'
Berke Balázs a sípjába fújt, a Honvéd indította útjára a labdát.
6'
Az elmúlt percekben a mezőnyben folyt a játék, a kapuk nem forogtak veszélyben.
10'
Eördögh ment el a jobb szélen, majd Szivacski tisztázott Domingues elől.
15'
Otigba volt szabálytalan Lukiccsal szemben, sárga lap.
16'
A megítélt szabadrúgás Plaukushchenko végezte el a kapunktól 23 méterre, azonban a kapunk mellé tekert.
21'
Egy labdavesztés után Capan indította a Lukicsot, aki levette az alapvonalig a labdát, azonban Iyinbor szorításában már nem tudta középre adni a játékszert.
23'
Tamás bedobása után Plakushchenko lőtt kapura 25 méterről, ám próbálkozása a kapunk mellett ment el.
24'
Holender indította volna a bal szélen meginduló Silyét, azonban a kapujából kifutó Dúzs felszedte a labdát.
25'
Hinora indítása után Lovric lábai között elment a labda, így lett jó a támadással felfutó Szilágyinak, aki eltolta Dúzs mellett a játékszert, azonban a visszafutó Eördögh szögletre tisztázott.
29'
Eördögh passzolt Tamáshoz, lövése azonban elakadt Szivacskiban.
33'
Mitrovic emelt a tizenhatoson belülre, ahol Eördöghöt kereste, ám a kispesti játékos már nem érte el a labdát.
37'
Lovric kapott sárga lapot, miután egy szöglet után kavarodás során szabálytalan volt Urblíkkal szemben.
42'
Eördögh tette ki a labdát a bal szélen meginduló Tamásnak, aki egyből középre adott, azonban Plakushchenko kapásból mellé lőtt.
45'
Berke Balázs nem hosszabbított, így gól nélküli döntetlennel mentünk pihenni a szünetre.
46'
Kezdetét vette a második félidőben. Csapatunk változatlan felállásban folytatja, míg a Honvéd vezetőedzője egy helyen cserélt: Plakushchenko helyett Samperio érkezett.
48'
Lukic emelt Tamás elé, azonban Uram jól jött ki a kapujából és lehúzta a labdát.
54'
Silye passzolt Berecznek, majd csapatkapitányunk Holenderhez továbbított, aki 16 méterről a felső kapufát találta el.
55'
Desits Szilárd cserélt: Szilágyi helyett Cipf érkezett.
58'
Tamás szerzett labdát az oldalvonal mellett, megindult a bal szélen, majd az alapvonalról középre gurított, ahol Lukic nem találta el a játékszert, így lett jó Samperionak, aki viszont 10 méterről a kapunk mellé lőtt.
65'
Eördögh adott volna be a jobb oldalon, ám a lövése Hinora kezéről levágódott. A megítélt szabadrúgást Mitrovic végezte el, középre adott, majd az érkező Samperio kapásból lőtt kapura, azonban Uram magabiztosan hárított.
67'
Két helyen változtattunk: Novothny és Urblík helyett Balogh és Hidi érkeztek.
68'
Cseréltek a vendégek is: Gomis helyett Keresztes folytatja.
69'
Tamás passzából Domingues indult meg a bal oldalon, majd visszatette a labdát a támadással felfutó Tamásnak, azonban a visszaérkező Szivacski szögletre tisztázott.
73'
75'
Iyinbor lökte el Lukicsot, sárga lap.
77'
Holender volt szabálytalan Capannal szemben, sárga lap.
83'
Kettőt cseréltek a vendégek: Eördögh és Domingues hagyták el a pályát, helyettük Jonsson és Ennin érkeztek a hátralévő percekre.
85'
Megszerezte a vezetést a Honvéd. Keresztes 16 méterről eleresztett lövése Iyinborról levágódott, így a labda Lukic elé került, aki egyből a kapunkba lőtt (0-1).
88'
Két helyen változtattunk: Hinora és Holender helyett Hidi M és Zimonyi érkezett.
90'
3 perc lesz a ráadás.
90'
Változtatás a Honvédnál: Cirkovic váltja Mitrovicot.
91'
Balogh kapott sárga lapot.
93'
Vége a mérkőzésnek, a Honvéd elvitte a három pontot.
94'
A ma délutáni mérkőzés a Médiaklikk felületén felvételről visszanézhető. Folytatás április 15-én, szombaton 15:00 órától a Mezőkövesd Zsóry FC otthonában lépünk pályára az OTP Bank Liga 27. fordulójában. Addig sem maradunk program nélkül, második csapatunk jövő szerdán - 15 órakor - a Füzesgyarmati SK együttesét fogadja az NB III. Keleti csoportjának 31. fordulójában. Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!