Vasas FC - BFC Siófok

2023. augusztus 27. 19:00

Játékvezetők: Nazsa Tamás (asszisztensk: Márkus Tamás és Tőkés Róbert, tartalékjátékvezető: Jakab Árpád)
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a honlapfejlesztés időszaka alatt a szöveges tudósítás tesztüzemmódban, új felületen az alábbi linken érhető el:
Köszönjük a türelmet!
Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!

1'
A tudósítás elindult, szurkolóink az alábbi felületen követhetik nyomon a mérkőzés részleteit: https://www.24liveblog.com/live/URmf0
14'
Baráth szerelte szabálytalanul Dénest, sárga lap.
20'
Debreceni állította meg szabálytalanul Holendert, szabadrúgással jöhetünk.
21'
Megszereztük a vezetést! A megítélt pontrúgást Radó végezte el, középre ívelt, az érkező Novothny hat méterről a kapu közepébe fejelt (1-0).
45'
Megdupláztuk az előnyünket! Deutsch végezhetett el szögletet a jobb oldalról, a labda Urblíkhoz került, aki 16 méterről kapura lőtt, majd a tizenegyespontnál Pávkovics a hálóba csúsztatott (2-0).
46'
Kezdetét vette a második játékrész, csapatunk változatlan felállásban folytatja a mérkőzést, míg a vendégeknél egy helyen történt változás: Nagy helyett Menyhárt érkezett.
46'
Véget ért az első félidő.
55'
Varjas kapott sárga lapot, miután feltartotta Baktit.
62'
Kettőt cseréltünk: Radó és Holender hagyták el a pályát, Tóth M. és Hinora érkeztek a folytatásra.
63'
Debreceni kapott sárga lapot.
66'
Cseréltünk mi is: Girsik A. érkezett Bakti helyére.
66'
Kettős csere a Siófoknál: Girsik Á. és Dénes helyett Szedlár és László érkezett a folytatásra.
68'
Kitl kapott sárga lapot.
69'
Szivacski nagy bedobása után nem tudtak felszabadítani a siófokiak, így Tóth M. elé került a labda, aki a kapuba belsőzte a labdát (3-0).
76'
Menyhárt szerelte szabálytalanul Tóth Milánt, sárga lap.
78'
1105 a hivatalos nézőszám.
79'
Girsik A. kapott sárga lapot.
80'
Polényi állította meg szabálytalanul a meginduló Tóth Milánt, sárga lap.
81'
Kettős csere a Siófoknál is: Kitl és Varjas hagyták el a pályát, helyettük György Nico és Nemes érkeztek.
81'
Két helyen változtattunk: Hidi M és Novothny helyett Szilágyi és Zimonyi érkezett a hátralévő időre.
85'
Megszereztük a negyedik gólunkat! Zimonyi visszagurította lövésre a labdát Urblíknak, aki 14 méterről kilőtte a jobb sarkot (4-0).
94'
Vége a mérkőzésnek: Novothny Soma, Pávkovics Bence, Tóth Milán és Urblík József találataival 4-0-ra nyertünk a Siófok ellen.
95'
Szurkolóinknak köszönjük, hogy ezúttal is a helyszínről buzdították csapatunkat! Folytatás 2023. szeptember 3-án, vasárnap délután 17 órától az FC Ajka otthonában lépünk pályára. Előtte azonban lesz még program, második csapatunk szerdán 17 órától hazai pályán fogadja a Cegléd együttesét. Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!