Vasas - Siófok

2019. február 03. 14:00

Játékvezetők: Nagy Norbert (Kepe Arnold, Aradi József)
Helyszín: Szusza Ferenc Stadion
11 fok, borús idő, hol elálló, hol nekikezdő eső, enyhe szél. Csapatunk a megszokott piros-kék, ellenfelünk tiszta fehér felszerelésben játszik

0'
A mérkőzést gyászszünet előzi meg a közelmúltban elhunyt Ihász Kálmán és Serfőző András emlékére
0'
Keretünknek tétmeccsen először tagja két téli szerzeményünk, Lakatos Csaba és Tóth Bence.
0'
A mai mérkőzés odavágóját a bajnokság 3. fordulójában játszottuk, ahol 2-1-es győzelmet aratott csapatunk
0'
Sok szeretettel köszöntjük minden kedves szurkolónkat a Vasas-Siófok Merkantil Bank Liga-mérkőzés élő, szöveges közvetítésén! Kevesebb, mint fél óra múlva kezdünk.
1'
Elkezdődött a mérkőzés, csapatunk ért először labdába
2'
Kovács Milán lőtt a siófokiak kapujára, a lövés az oldalhálót találta el
4'
Meg is van a mérkőzés első sárga lapja, amit a siófoki Fehér Zsolt kapott, miután a tizenhatos előtt buktatta Kovács Milánt
5'
A szabadrúgást Talabér lőtte, de a lövés lepattant a sorfalról
6'
Zamostny lőtt a kapunkra a tizenhatosunk belül, de védelmünk a helyén volt
9'
Szivacski adott be a jobbszélről, de mielőtt a támadóink elérték volna a labdát, Molnár lehúzta azt
14'
Murka adott be a jobb szélről, a labda Birtalanhoz került, fejesét Molnár védeni tudta
21'
Szatmári lőhetett szabadrúgást, a bal szélről érkezett labda nem sokkal szállt el a bal alsó sarok mellett
23'
Szatmári jobboldali laposan lőtt szögletét kivédekezte a Siófok, az érkező Szivacski pedig kapásból lőtt, de a labda a léc felett hagyta el a játékteret
24'
Murka beívelte a labdát a kapu elé, de Birtalan éppen, hogy nem érte el a labdát, így az kiment
27'
Talabér ellentmondást nem tűrő szerelése után átívelte a labdát Birtalannak, aki rálőtt a kapura, de Molnár is védeni tudott
29'
Kiss Balázs próbálkozott most, de lövése a jobb felső mellett jóval ment el
34'
Vezet a Siófok. Magasföldi szabadrúgása megpattant a sorfalon és onnan a kapuba hullott a labda. 0-1.
35'
Balajti kapott egy szép indítást, amivel betört a tizenhatoson belülre, de lövésébe Molnár még beleért, Birtalan elől a kipattanót pedig egy siófoki védő halászta el
36'
Újabb helyzet a csapatunknak: Birtalan lőtt rá a kapura, amit kivédett a kapus, a kipattanót Szatmári lőtte, de Molnár itt is védeni tudott
37'
Birtalan Botond kapott sárga lapot
38'
Kovács Milán volt az újabb próbálkozó, távoli lövése nem sokkal ment el a kapu fölött
41'
Időközben elállt az eső is
42'
Egy, a vendégek számára ígéretesnek tűnő beindulás lehetett volna Elek által, de a játékvezető helyesen lest ítélt
43'
Elek Bence kapott sárga lapot, miután felvágta Borbély Bálintot
45 1'
Félidőt fújt a játékvezető, tizenöt perc szünet következik
45'
Egy perc hosszabbítást jelez a tartalék játékvezető, Szilágyi Sándor
46'
Elkezdődött a második félidő. Csere a siófokiaknál: Balogh Bence helyett Réti Patrik a pályán
47'
Murka Benedek és Kiss Balázs fejeltek össze, mindkettőjüket ápolni kell, de tudják folytatni a mérkőzést
51'
Tóth Bence kapott sárga lapot buktatásért
54'
Kettős csere csapatunknál: bejön Rétyi Róbert és Bévárdi Zsombor, lejön Borbély Bálint és Murka Benedek
57'
Csere a Siófoknál: Zamostny Balázs helyett Horváth Péter a pályán
60'
Gólt szerzett a Siófok. Réti Patrik lőhetett kapura a tizenhatos előttről, a labdát a bal felső sarokba küldte. 0-2
68'
Támadjuk a siófokiak kapuját, de a kapu közelébe nehezen kerülünk a betömörülő siófoki védelem mögé
72'
Hajdú fejelt a tizenhatosnál, a labda pár centivel a felső léc felett hagyta el a pályát
76'
Kihasználjuk utolsó cserénket: Hrepka Ádám érkezik Birtalan Botond helyére
78'
A Siófok is él harmadik cseréjével: Magasföldi József helyett Csilus Tamás érkezik
79'
Rétyi próbálkozhatott a tizenhatosnál, ívelt lövését Molnár védte
82'
Balajti próbálkozott egy távoli lövéssel (kb. 20 méterről), de a labda a léc felett ment ki