Vasas - Debrecen

2018. december 04. 20:00

Játékvezetők: Szőts Gergely (Varga Zsolt, Márkus Tamás)
Helyszín: Szusza Ferenc Stadion
8 fok, hűvös idő, de tiszta ég. Csapatunk piros-kék, ellenfelünk fehér szerelésben lép pályára.

0'
Sok szeretettel köszöntjük szurkolóinkat a Vasas-Debrecen MK-mérkőzés élő, szöveges közvetítésén! Negyed óra múlva kezdünk.
0'
A két csapatkapitány (Balajti Ádám, illetve Mészáros Norbert) a játékvezetőnél várta a pénzfeldobás eredményét: a Debrecen kezdheti a mérkőzést
1'
Elhangzott a kezdő sípszó. Hajrá, Vasas!
1'
Damásdi Alex indulhatott neki a kezdést követően a kapunknak, de Bősz résen volt
3'
Egy labdavesztést követően Takács indult meg kapunk felé, megkerülve Szilágyit, aki a végén bele tudott kapni a labdába. Szöglet.
4'
A szögletet Bősz ki tudta bokszolni, a kipattanót pedig fölé lőtték
5'
Újabb debreceni helyzet: egy baloldali beadásból lőhettek rá a kapura, de az elszállt a kapu felett
6'
Király szerzett labdát, aki megindult a kapu felé, de lövése lepattant egy védőről.
9'
Egy tizenhatosunknál történt ütközést követően Talabér maradt a földön, de nem sokkal utána már felállt és tudja folytatni a játékot
10'
Takács indult meg a jobbszélen, de a tizenhatos sarkához közeli lövését Bősz védeni tudta
11'
Szatmári adott szép átadást a balszélről a középen érkező Balajtinak, aki viszont nem tudott jól a labdába érni, így azt a kapu felett ment el
15'
Hajdú passzolt középre, egy debreceni védő kirúgta a labdát, ami a második hullámban érkező Kovács Milánhoz került, a lövése a jobb kapufa mellett ment el
16'
szépe passzolgatás az ellenfél tizenhatosán belül, a végállomás Balajti, de nem tud jól ráfordulni a labdára, így a helyzet kihasználatlan maradt
18'
Barna adta volna be a labdát a tizenhatosunkon belülre, de egyik védőnkön megpattant a labda, ami veszélyesebbé tette a lövést, de Bősz megfogta a labdát
19'
Hinorához került egy labdavesztést követően a játékszer, de rosszul találta el a labdát, ami a kapu felett szállt el
25'
Az első félidő első felében egyenrangú ellenfelei vagyunk a Debrecennek, a labdaszerzések eddig kiválóan működnek
26'
Hinorát buktatták, a földön maradt, de tudja folytatni a játékot
28'
Hajdú kapott szép labdát Kovács Milántól, de Balajt lövése nem ért gólt
35'
Kisebb szabálytalanságok tarkítják a mérkőzés mostani szakaszát
37'
Szatmári adott gyönyörű passzt Balajtinak, de a lövés egy debreceni védőről lepattant, majd Balajti akart volna ismét célozni, de egy debreceni láb ebben újra megakadályozta
42'
Debreceni szöglet, emlékeztetvén az érintés nélküli Paks elleni Bódi-gólra, amit Szatmári azonban magabiztosan elrúg a tizenhatoson kívülre
43'
Király cselezte be magát az ellenfél tizenhatosába, de lövése egy debreceni védőről lepattant
44'
Tizenegyest ítélt a játékvezető a csapatunk ellen egy vélt szabálytalanság miatt, ami a tizenhatos alapvonalnál lévő részén történt
45'
Bódi Ádám magabiztosan értékesítette a büntetőt. 0-1...
45'
Lefújta az első félidőt a játékvezető egy perc hosszabbítás után. Egy szerencsétlen büntetőt követően egygólos hátrányba kerültünk...
46'
Elkezdődött a második félidő, csere nem történt
48'
Szivacski a jobb szélen adta be a labdát, Király jutott fejeshez, ami nem sokkal ment a jobb kapufa mellé
57'
Talabér lőhetett szabadrúgást úgy tizennyolc méterről, ami picivel ment a jobb kapufa mellé
57'
Csere csapatunknál: Borbély Bálint érkezett Hajdú Ádám helyett
58'
Kettős csere a Debrecennél: Takács Tamás helyett Albion Avdijaj, illetve Damásdi Alex helyett Varga Kevin a pályán
59'
Óriási Király-helyzet a kapu előtt, de Košický még bele tudott érni a labdába
60'
Bódi jutott lehetőséghez úgy húsz méterről, a labda fél méterrel a léc felett ment el
61'
GÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!! KIRÁLY!!! Mindenféle tekintetben!!! A tizenhatos előtt szerzett labdával iramodott a kapu felé, majd magabiztosan a jobba alsóba küldte a játékszert. 1-1!
63'
Pávkovics Bence kapta meg a mérkőzés első sárga lapját, miután lerántotta Szatmári Lórándot
64'
Kovács Milán jutott óriási lehetőséghez, miután megviccelte debreceni ellenlábasát, egy szép emelést hajtott végre, ami alig ment a jobb kapufa mellé
70'
Harmadik csere a vendégeknél: Nagy Kevin helyett Szécsi Márk a pályán
72'
Újra vezet a Debrecen. Aleksandar Jovanović szabadrúgása pattant meg egy játékosunkon, ami a kapuban landolt. 1-2...
73'
Kovács Milán kapott sárga lapot, buktatásért
74'
Bódi lőhetett szabadrúgást a tizenhatos előtt, de megpattant a sorfalunkon a labda
75'
Egy egészséges Balajti-lövés kb. harminckét méterről, amit Košický fogni tudott
77'
Csere csapatunknál: Murka Benedek helyett Rétyi Róbert érkezik
78'
Rétyi vezette szépen a labdát a jobb szélen, majd beadás Balajtinak, aki rálő a kapura, de Košický bravúrral védeni tudott
80'
Szilágyi Zoltán is sárga lapot kapott egy buktatás után
82'
Átívelési kísérlet Balajtinak, de Košický le tudta húzni a labdát
84'
Kovács Milán távoli lövése, ami nem sokkal ment el a jobb kapufa mellett
85'
Harmadik csere nálunk: Szatmári Lóránd helyett a VKLA U19-es csapatában is szereplő Nagy Zoárd a pályán
87'
Varga Kevin tizenhatoson belüli lehetőségét Bősz hatástalanította
88'
Nagy Zoárd jutott a tizenhatos vonalánál helyzethez, de nem tudott jól beleérni a labdába, így az a kapu mellett ment el
90'
Három perc hosszabbítást jelzett a játékvezető
91'
Albion Avdijaj sárga lapot kapott buktatásért
92'
Szilágyi Zoltán megkapta a második sárga lapját, így el kell hagynia a pályát
94'
Szőts Gergely játékvezető lefújta a mérkőzést, egygólos vereséggel búcsúzunk a Magyar Kupától, de egyenrangú ellenfelei voltunk a DVSC ellen.