Újpest FC - Vasas FC

2023. július 05. 10:30

Játékvezetők: Berke Balázs
Helyszín: Tábor utcai Sporttelep (zárt kapuk)
Szeretettel köszöntjük szurkolóinkat és olvasóinkat! Csapatunk ma délelőtt 10:30-tól - az Újpest FC ellen lép pályára a Tábor utcai Sporttelepen - ellenfelünk kérésére zárt kapuk mögött - a 2023/24-es nyári felkészülési időszak harmadik felkészülési mérkőzésén.
Köszönjük, hogy követik tudósításunkat!

0'
Elkezdődött a mérkőzés, az újpestiek indították útjára a labdát.
7'
Papp futott el a bal szélen, betört a tizenhatoson belülre, de Pauljevic szerelte.
14'
Nikolic jött ki rosszul a kapujából, majd Novothny lecsapott a labdára és 10 méterről az üres kapuba fejelt.
20'
Egyenlítettek a hazaiak, Ljujic ívelt be szabadrúgást a jobb szélről, többen is felugrottak, Fehér csúsztatta a hálóba a labdát (1-1).
22'
Ambrose lépett ki a védőink közül, 15 méterről a kapu mellé gurította a labdát.
26'
Átvette a vezetést az Újpest: 20 méterről szabadrúgásból Ljujic a bal felső sarokba lőtte a labdát (2-1).
35'
Ljujic csavarta 22 méterről a bal kapufára a labdát.
38'
Hinora adott be a bal oldalról, a kapujából kilépő Nikolic lehúzta a játékszert.
44'
Egyenlítettünk! A jobb szélen vezettünk támadást, a beadás után lepattant az újpesti védő kezéről a labda, a játékvezető továbbot intett. A labda Berecz elé pattant, aki 15 méterről kapásból a hálóba lőtt (2-2).
45'
Berke Balázs játékvezető nem hosszabbított, véget ért az első félidő.
46'
Kezdetét vette a második játékrész. A szünetben szinte teljes sorcserét hajtottunk végre, lejött a pályáról: Szivacski, Berecz, Urblík, Hinora, Radó, Ihrig-F. és Novothny, így a Jova - Girsik, Baráth, Ódor, Papp - Hidi M, Sztojka - Faragó, Kapornai, Szilágyi - Szalai összeállítású együttesünk rohamoz a második etapban.
47'
A hazaiak is szinte teljes sorcserét hajtottak végre a szünetben, így a Banai - Jevtovski, Radosevic, Geiger, Kovács - Mack, Ljujic, Simon, Tamás - Szabó, Mucsányi együttes kezdi meg a második játékrészt.
60'
Cseréltünk: Jova helyett Uram érkezett a folytatásra.
65'
Cseréltek a hazaiak: Fehér hagyta el a játékteret, helyette Geiger érkezett.
67'
Három helyen változtatunk: Kapornai, Szalai és Faragó jöttek le, helyettük Zimonyi, Cipf és Bakti érkeztek.
68'
Átvettük a vezetést! Kapornai ment el a bal szélen, majd külsővel remek ütemben tálalt a támadással felfutó Deutsch elé, aki kilőtte a hosszú felső sarkot (2-3)!
70'
A játékvezető ivószünetet rendelt el, majd kisebb szünet után folytatódik a mérkőzés.
74'
Varga elé került a labda a tizenhatosunknál, majd félfordulatból azonnal kapura lőtt, ám lövése célt tévesztett.
75'
Csere az Újpestnél: Mucsányi helyett Varga a pályán.
76'
Cipf kapott egy remek labdát a balszélen, befelé cselezett, majd a jobb felső sarkot vette célba, azonban lövése a kapu mellé szállt.
78'
Desits Szilárd vezetőedző ismét cserélt: Girsik helyett Farkas érkezett a hátralévő időre.
80'
Csere az Újpestnél: Geiger jött le a pályáról, helyette Jevtoski érkezett.
81'
Zimonyi a bal oldalról tette volna át a hosszú oldalra a labdát, azonban az újpesti védők kifejelték a játékszert a mezőnybe.
82'
Hidi M cselezgetett a tizenhatos sarkánál, majd kapura lőtt, ám lövése elment a hosszú saroknál.
86'
Varga bal oldalról elvégzett szögletét Onovo fejelte kapura a hosszú oldalon, azonban Uram magabiztosan hárított.
90'
Véget ért a találkozó. A játékvezető ezúttal sem hosszabbított, így csapatunk 3-2-re nyert az Újpest ellen harmadik felkészülési mérkőzésén.
91'
Folytatás július 8-án, szombat délelőtt 11 órától a szlovák élvonalbeli FC ViOn Zlaté Moravce együttesét fogadjuk az Illovszky-stadionban. A találkozó nyílt kapus, sok szeretettel várjuk szurkolóinkat! Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!