Újpest FC - Vasas FC

2022. szeptember 11. 20:00

Játékvezetők: Karakó Ferenc (asszisztensek: Georgiou Theodoros és Becséri Gergely, tartalékjátékvezető: Vad II. István)
Helyszín: Szusza Ferenc Stadion

1'
Karakó Ferenc a sípjába fújt, az Újpest indította útjára a labdát.
2'
Katona lőtt távolról, lövése a bal kapufa mellett ment el.
11'
Vezet az Újpest! Iyinbor rúgta rossz helyre a labdát, ami Mack-hoz került, majd Katonához továbbított, aki 16 méterről kilőtte a jobb alsót. 1-0
13'
Otigba kapott sárga lapot.
20'
Egyenlítettünk! Diaby próbált felszabaditani, azonban a labda Novothnyról a beinduló Holender elé pattant. Támadónk pedig a kapujából kifutó Nikolic felett átemelte a labdát. 1-1
29'
Kényszerű csere az Újpestnél: Boumal helyett Onovo a pályán.
31'
Csoboth ment el Baráth mellett, majd estében Jovával ütközött, kapusunkat ápolni kell.
45'
Két perc lesz a ráadás az első félidőben.
45'
A videóbíró Diaby kezezése után egy lehetséges tizenegyest vizsgált, azonban a játék folytatódott.
46'
Cseréltünk a szünetben: Hinora helyett Cipf a pályán.
46'
Elkezdődött a második félidő.
47'
Vége az első félidőnek.
54'
Cipf 23 méterről elvégzett szabadrúgása szállt fölé.
60'
Kettős csere az Újpestnél: Goure és Szabó jött le, helyettük Tallo és Pauljevic a pályán.
69'
Ismét vezet az Újpest! Egy jobb oldali szögletet követően Diaby fejjel vette be Jova kapuját. 2-1
69'
Kettőt cseréltünk: Pátkai és Baráth helyett Hidi M és Litauszki a pályán.
73'
Újabb kettős csere az Újpestnél: Simon és Csoboth jött le, Ljujic és Lahne érkezett a hátralévő időre.
77'
Változtattunk mi is: Hidi helyett Radó érkezett.
86'
Változtattunk: Novothny helyett Géresi a pályán.
90'
Három perc hosszabbítás.
94'
Vége a mérkőzésnek.
95'
A bajnokságban válogatott szünet következik, de jövő héten sem maradunk Vasas-meccs nélkül: szeptember 17-én Balassagyarmaton megkezdjük idei MOL Magyar Kupa-szereplésünket. Szombaton délután 15 órakor a Kövi Pál Sportközpontban a BVSE vendégeként lépünk pályára, a párharc továbbjutója egy mérkőzésen dől el. Bajnoki mérkőzést legközelebb október 1-jén játszunk hazai pályán, az Illovszky Rudolf Stadionban 19:30-kor a ZTE csapatát fogadjuk. A Vasas FC II. legközelebb szeptember 25-én a Kisvárda Master Good II. együttesével méri össze tudását, szintén hazai környezetben. Köszönjük, hogy szurkolóink ezúttal is a helyszínről buzdították csapatunkat! Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!