Tiszakécskei LC - Vasas FC

2023. október 29. 17:00

Játékvezetők: Takács Tamás (asszisztensek: Márkus Tamás és Horváth Róbert, tartalékjátékvezető: Kovács Imre)
Helyszín: Tiszakécske Városi Sportcentrum
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a honlapfejlesztés időszaka alatt a szöveges tudósítás új felületen, az alábbi linken érhető el:
Köszönjük a türelmet!
Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!

1'
A tudósítás elindult, szurkolóink az alábbi felületen követhetik nyomon a mérkőzés részleteit: https://www.24liveblog.com/live/UivDY
25'
Megszerezte a vezetést a Tiszakécske. Szinte a semmiből, de előnybe kerültek a hazaiak: Bertus fordult le Baráthról, majd 25-ről óriási gólt rúgott a bal felső sarokba (1-0).
45'
Erdei szabadrúgását Torvund nem tudja kapura csúsztatni, ez volt az utolsó jelent az első játékrészben. Szünetben Bertus bombagóljának köszönhetően a hazaiak vezetnek.
46'
A Tiszakécske kezdte a második félidőt.
77'
Tóth Milán két ember között bátran tör be a 16-oson belülre, felborítják, ez már büntető!
79'
Egyenlítettünk! A sértett, Tóth Milán áll a labda mögé és a jobbra vetődő Kiss Ágoston mellett a kapu bal oldalába lő (1-1)!
82'
GÓÓÓL! Zimonyi ugyanoda lövi, ahová korábban Tóth Milán, megfordítottuk az eredményt (1-2)!
82'
Urblík szerez labdát a hazai térfélen, majd Tóth Milán ugratja ki Holendert, aki elviszi a kapus mellett, aki buktatja. Kissnek sárga lap, a labda mögé pedig ezúúttal Zimonyi áll.
93'
Tóth Milán és Zimonyi Dávid büntetőjével megfordítottuk az eredményt és 2-1-re megnyertük a mérkőzést!
94'
Szurkolóinknak köszönjük, hogy ezúttal is a helyszínről buzdították csapatunkat! Folytatás november 1-jén szerdán, 17 órától a MOL Magyar Kupában, ahol a legjobb 16 közé jutásért a Gyirmót FC Győrt fogadjuk az Illovszky Rudolf Stadionban.