2022. szeptember 11. 16:00

Játékvezetők: Tóth Tamás. Asszisztensei: Vilmányi Simon és Juhász Bálint
Helyszín: (NB III) Tiszaújvárosi Sportcentrum

1'
Csapatunk tiszta pirosban, a hazaiak tiszta szürkében. A találkozót csapatunk kezdte.
16'
Az első negyedórában egyértelmű mezőnyfölényben játszunk, amit Kapornai, Vida és Rab veszélyes lövései fémjeleztek.
25'
Ódor szerezte meg első gólunkat. Kapornai bal oldali beadását a hosszú oldalon érkező Ódor 3 méterről a bal alsó sarokba passzolta a labdát.
27'
Egy jobb oldali lapos beadást Rab lőtt 2 méterről a kapuba. 0-2!
34'
Vida húzogatott a 16-os előterében, majd balra kitette Kapornaihoz, aki egy csel után a jobb alsó sarokba lőtt. 0-3!
37'
Vitelki Zoltán máris belenyúlt a mérkőzésbe, és lehozta Lehóczkit, helyére pedig Tóth Borisz állt.
45'
Vége az első játékrésznek, amelyen mezőnyfölényünket sikerült gólokra váltani.
46'
Csere történt mindkét oldalon. Nálunk Rab helyén Pócs folytatta, míg a hazaiaknál Kundrák és Vitelki B. jött le, és helyükre Bocsi, illetve Jacsó érkezett.
50'
Zimonyi megszerezte negyedik gólunkat, Vida passzolta ki a balra felfutó Zimonyihoz, aki egy csel után 14 méterről kilőtte a bal alsó sarkot. 0-4!
55'
Kapornai helyén Őri folytatta.
60'
Cserélt a hazai együttes. Gönczi és Páll Zsombor helyén Kiss Bence, illetve Erős állt be.
62'
Zimonyi és Pócs passzolgatott a 16-os előterében, majd Zimonyi a bal összekötő helyéről, 13 méterről a jobb felső sarokba ívelt. 0-5!
65'
Pócs ugrott ki a hazaiak térfelének közepén, majd 15 méterről gyönyörűen átemelte a kifutó kapus felett. 0-6!
67'
Enyedi helyén Nemes folytatta.
71'
Pócs iramodott meg ismét, majd önzetlenül középre passzolt Vidához, aki 7 méterről a kapu közepébe passzolt.
74'
Harmati Tamás vezetőedzőnk kihasználta utolsó két cserelehetőségét. Lejött Puskás és Farkas, beállt Herrich, valamint Szendeff.
75'
Zimonyi keverte meg a hazaiak védelmét, majd már a kapussal szemben balra tolta a labdát az érkező Pócshoz, aki a jobb sarokba lőtt. 0-8!