Szombathelyi Haladás - Vasas FC

2023. november 12. 17:00

Játékvezetők: Kovács Imre (asszisztensek: Aradi József és Baghy Csaba, tartalékjátékvezető: Sipos Tamás)
Helyszín: Haladás Sportkomplexum
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a honlapfejlesztés időszaka alatt a szöveges tudósítás új felületen, az alábbi linken érhető el:
Köszönjük a türelmet!
Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!

1'
A tudósítás elindult, szurkolóink az alábbi felületen követhetik nyomon a mérkőzés részleteit: https://24liveblog.com/live/U2pp1
27'
Megszerezte a vezetést a Haladás. Egy bal oldali szögletet követően úgy tűnt Uramé a labda, ám kapusunk kiejtette a kezéből a játékszert, amelyet Bolla így közelről az üres kapuba kotort (1-0).
37'
Megduplázta előnyét a Haladás. Bizonytalanok vagyunk a 16-os előterében, hiába tűnt úgy többször is, hogy sikerül felszabadítani, a labda végül Rácz előtt marad, aki 20-ről ellövi, Otigbán irányt változtat a kísérlet, így védhetetlenül vágódik a kapunkba (2-0).
43'
Beronja ügyetlenkedik a 16-oson belül, egy hosszan előrevágott labdát próbált felszabadítani, de kézzel is beleért a labdába a hazai játékos, büntetőt végezhetünk el!
44'
Szépítettünk! Radó áll a labda mögé és bár Pálfi érzi az irányt, nincs esélye a hárításra, a jobb felső sarokban köt ki a labda (2-1).
45'
Egy hazai kontra végén Csernik szerencsére hosszan vesz át egy labdát a 16-oson belül, pedig ziccerbe kerülhetett volna, így azonban Uramé a játékszer. Ez volt az utolsó momentum az első játékrészben, 2-1-es hazai vezetéssel mehetnek pihenőre a csapatok.
46'
A Haladás kezdte a második félidőt.
50'
Egyenlítettünk! Máris egalizáljuk az eredményt: Radó szögletét Holender csúsztatja meg a rövid oldalon, a hosszún érkező Pávkovics pedig egy méterről a kapuba passzol (2-2)!
54'
Átvette a vezetést a Haladás. Egy jobbról érkező lapos centerezést Rácz becsúszva juttat a kapunkba 6 méterről... (3-2).
75'
Hidi M tanári labdával ugratja ki a jobb szélen Pávkovicsot, aki tökéletesen centerez a középen érkező Zimonyihoz, támadónk pedig 6 méterről az üres kapuba passzol (3-3).
81'
Hinora utolsó emberként szabálytalankodik Simuttal, játékosunkat kiállítja a játékvezető, így emberhátrányban fejezzük be a mérkőzést.
94'
Ennyi volt a mérkőzés, megosztoznak a csapatok a pontokon.
95'
Szurkolóinknak köszönjük, hogy éltek a klubunk által szervezett különbuszos utazás lehetőségével és a helyszínről biztatták csapatunkat! A magyar válogatott Európa-bajnoki selejtezői miatt rövid szünet következik a Merkantil Bank Ligában. Legközelebb november 27-én, hétfőn 20 órakor az ETO FC Győrt fogadjuk az Illovszky Rudolf Stadionban, a meccset élőben közvetíti az M4 Sport. Addig sem maradunk program nélkül, második csapatunk november 18-án, szombaton 11 órakor a Szeged-Csanád Grosics Akadémia II. együttese ellen lép pályára az NB III. Keleti csoportjának 16. fordulójában.