Szeged-Csanád GA - Vasas FC

2023. augusztus 05. 20:00

Játékvezetők: Pillók Ádám (asszisztensek: Vígh-Tarsonyi Gergő és Vrbovszki Pál, tartalékjátékvezető: Hanyecz Bence)
Helyszín: Szent Gellért Fórum
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a honlapfejlesztés időszaka alatt a szöveges tudósítás tesztüzemmódban, új felületen az alábbi linken érhető el:
Köszönjük a türelmet!
Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!

1'
A tudósítás elindult, szurkolóink az alábbi felületen követhetik nyomon a mérkőzés részleteit: https://www.24liveblog.com/live/UopfJ
3'
Tóth kapott sárga lapot.
10'
Könczey lépett rá Hinora lábára, sárga lap.
26'
Megszerezte a vezetést a Szeged. Deutsch rossz helyre fejelte ki a labdát, amit Nyári megszerzett, majd Óvárinak passzolt, aki 13 méterről kilőtte a jobb alsó sarkot (1-0).
28'
Megduplázta előnyét a Szeged. Nagy ívelte előre a labdát, melyre Papp csapott le, majd Uram felett átemelte a játékszert, ami a hálóban kötött ki (2-0).
45'
Vége az első félidőnek.
46'
Kezdetét vette a második játékrész. A szünetben két helyen változtattunk: Urblík és Holender helyére Sztojka és Radó érkezett a folytatásra.
48'
Szilágyi Z. kapott sárga lapot.
59'
Kettős csere nálunk: Faragó és Ódor helyére Girsik és Ihrig-Farkas érkezett.
60'
Szépítettünk! Hinora indítása után Girsik tökéletesen adott középre, majd az érkező Radó a hosszú sarokba bólintott (1-2).
61'
Cseréltek a hazaiak is: Prosser hagyta el a pályát, helyette Palincsár állt be.
68'
Újabb csere a Szegednél: Nyári helyett Radics érkezett a hátralévő félórára.
77'
Egyenlítettünk! Radó végezhetett el szabadrúgást középre tekert, majd Ihrig-Farkas fejese a felső kapufáról a gólvonal mögé vágódott (2-2).
82'
Gajdos kapott sárga lapot.
82'
Átvette a vezetést a Szeged. Egy jobb oldalról elvégzett szabadrúgás után Szilágyi Z. kotorta be közelről a labdát a kapunkba (3-2).
83'
Szivacski is besárgult.
84'
Cseréltünk: Hinora helyett Zimonyi érkezett a hátralévő percekre.
86'
Kettős csere a Szegednél: Papp és Óvári hagyták el a pályát, helyettük Gera és Borvető álltak be.
87'
Szivacski rántotta le a mezénél fogva Borvetőt, ezért megkapta a második sárga lapját, így a kiállítás sorsára jutott.
90'
5 perc hosszabbítás lesz.
91'
Girsik tette ki a labdát a jobb szélen meginduló Sztojkának, középre adott, azonban Gera felszabadítás helyett Deutsch lábát találta el, a játékvezető büntetőt ítélt!
92'
Egyenlítettünk! A labda mögé Radó állt, aki higgadtan a jobb alsóba gurított (3-3).
94'
Ismét átvette a vezetést a Szeged. Egy bal oldali beadás után az érkező Borvető Hidi M mellől a kapunkba fejelt (4-3).