Játékvezetők: Vinter Béla Gábor (asszisztensek: Elek Balázs és Tóth Ádám)
Helyszín: (NB III) Sényő-Carnifex FC Sporttelep
Szeretettel köszöntjük Tisztelt Szurkolóinkat és Olvasóinkat!
Sényőn verőfényes napsütés, tavaszias idő, szélcsend és 13 Celsius fokos levegőhőmérséklet várta a csapatokat.
A mai mérkőzésen nincs visszajátszó csapatunkban. A háromhetes deréksérülése után félórás játéklehetőséget kap Birtalan Botond. Ezúttal nélkülöznünk kell a csapat kapitányát Kapornai Bertalant, aki a legutóbbi hazai mérkőzésen fejsérülés miatt kényszerült korábban abbahagyni a játékot.
Csapatunk tiszta pirosban játszik, míg a hazaiak tiszta világos kékben.

2'
A mérkőzést csapatunk kezdte, Riesz indította útjára a labdát.
8'
Kleisz ezúttal a középpálya jobb oldalán játszik, a korábban megszokott középső hátvéd posztja helyett.
10'
Egyelőre mezőnyfölényben játszunk, és két szögletet is elvégezhettünk.
15'
Továbbra is mi támadunk,. Farkas Jeromos bal oldali szögletére a 11-es pontnál Nemes érkezett, aki ballal, centikkel lőtt laposan a bal sarok mellé.
21'
Kleisz passzolta előre a 16-os vonalán beinduló Rieszhez, aki a félmagas labdát fordulásból kapu fölé lőtte 1 méterrel.
23'
Jócsák kapta a mérkőzés első sárga lapját a félpályán beinduló Pócs felvágásáért.
27'
Farkas Jeromos jobb oldali szögletét Risz lőtte a bal alsó sarok felé, de egy védő kirúgta a labdát a gólvonalról, majd a felperdült labdát Nemes ollózta 1 méterrel a jobb alsó sarok mellé.
31'
Rab kapott sárga lapot, úgy, hogy ő rúgta el a labdát, de ellenfele esett el.
32'
Jócsák lőtte el a labdát 24 méterről középről. A lapos pattogó labdát kapusunk lábbal akarta védeni, de átpattant lábán, így a játékszer a bal alsó sarokban kötött ki. 1-0
37'
Pócs fülelt le egy kapus kidobást, majd 17 méterről ,laposan megcékozta a bal alsó sarkot, de Gagyi védeni tudott.
45'
Vége az első játékrésznek, amelyet szinte végig támadtunk, de egy balszerencsés góllal a hazaiaknál az előny.
46'
Elkezdődött a második félidő, változatlan összetételben.
48'
Farkas Jeromos végzett el szabadrúgást a kaputól 30 méterre a jobb oldalvonal mellől. A pompásan kanyarodő labdát Kleisz védhetetlenül fejelt a bal felső sarokba 10 méterről. 1-1.
52'
Matyi kapott sárga lapot buktatásért.
55'
Rab jobb oldali lapos beadására Farkas Jeromos érkezett a 11-es pontnál, és ballal, kapásból a jobb alsó sarokba bombázott. 1-2.
57'
Rab helyére Birtalan állt be.
58'
A hazaiaknál Sógor és Vámos helyére Schmidt, valamint Nagy állt be.
66'
Farkas Jeromos kapott sárga lapot rúgásért.
68'
Fenyőfalvi kapott sárga lapot felvágásért.
70'
Kapacina Kevinhez pattant a labda egy kapu előtti kavarodás után, aki 3 méterről a kapu jobb oldalába passzolt. 2-2
70'
Fenyőfalvi és Jócsák helyére Fabu illetve Sztankó állt be.
76'
Bodő helyére Orosz állt be.
81'
Pócs helyére Pállai állt be.
88'
Gurics állt be Riesz helyére.
90'
3 perc hosszabbítás.