2023. április 23. 15:00

Játékvezetők: Szabó Péter. Asszisztensei: Szabó Ferenc és Piskóczi Viktor
Helyszín: (NB III) Várady Béla Sportközpont
Szeretettel köszöntjük tisztelt Szurkolóinkat és Olvasóinkat!
Hamarosan, 15:00 órakor kezdődik második csapatunk bajnoki mérkőzése az NB III Keleti csoportjának 33. fordulójában a Putnoki Várady Béla Sportközpontban, a Putnok FC ellen.
A hazaiak 61 ponttal – 18 győzelemmel, 7 döntetlennel és 7 vereséggel – a 2. helyet foglalják el, 21 ponttal szereztek többet, mint csapatunk, és 13 helyezésszámmal állnak előttünk a tabellán.
A 32. fordulóban, a már bajnok BVSC otthonában szenvedtek 3-0-s vereséget.
Mint ismert, 2022. október 22-én a 14. fordulóban, hazai pályánkon szenvedtünk 2-1-es vereséget a Putnokiak ellen. Az első félórában Katona Bence és Nagy Zsolt találataival a vendégek vezettek, amit Rab Boldizsár gólja kozmetikázott a 30. percben, amivel be is állította a végeredményt.
Putnokon 19 Celsius fokos levegőhőmérséklet, közepesen felhős ég és enyhe szél fogadja a játékosokat.

1'
A vendégek feketében, míg csapatunk pirosban. A hazaiak kezdték a mérkőzést.
2'
Budai húzta meg középen, majd 13 méterről kevéssel lőtt a jobb sarok mellé.
4'
Rab lopott el egy labdát középen 17 méterre, majd jobbal lőtt, de a labda egy védő lábáról a jobb sarok mellé perdült.
18'
Galacser indult be a jobb összekötő helyén, majd az öt és feles sarkától a hosszú, jobb sarok mellé lőtt.
20'
Rab futott le az alapvonalig a jobb összekötő helyén, éles szögből lőtt, de Pápai kapus kiütötte a labdát, ami az érkező Varga elé pattant, akinek lövése egy védő lábáról s jobb sarok mellé pattant.
37'
A sérült Sághy helyén Nagy Zsolt folytatta.
38'
Márkvárt kapott sárga lapot reklamálásért.
41'
Deutsch kapott sárga lapot szövegelésért.
45'
Véget ért az első félidő.
46'
A szünetben nem történt csere.
54'
Puskás kapott sárga lapot műesésért.
56'
Varga jobb oldali félmagas beadásáról Feczesin a kaputól 4 méterre a rövid saroknál, centikkel maradt le
58'
Varga és Vajda kapott sárga lapot kakaskodásért.
64'
Lejött a hazaiaknál Buda és Dobrovolszki, beállt Sramkó és Juhos. Nálunl Farkas J. helyére Molnár állt be.
66'
Vajda nem engedte elrúgni a szabadrúgásunkat, így megkapta második sárga lapját, így kiállította a játékvezető.
68'
Hidi M kapott sárga lapot rúgásért.
70'
Varga nézte meg a jobb felső sarkot, és a jobb összekötő helyéről, 14 méterről centikkel bombázott a kapu mellé.
71'
Mamusits állt be Rab helyére.
74'
Szabó ült bele Puskás ölébe háttal a kapunknak, majd elesett. Meglepetésre a játékvezető 11-est ítélt.
76'
Lőrincz büntetőjét kivédte Bánfalvi, ám a kipattanó labdát másodjára a kapuba belsőzte Lőrincz.
78'
A büntető miatt megkapta második sárga lapját Puskás, így a kiállítás sorsára jutott. Feczesin is sárga lapot kapott reklamálásért.
80'
Pócs és Girsik állt be, Varga és Feczesin helyére.
90'
5 perc hosszabbítás.
94'
Véget ért a mérkőzés. A vártnál szorosabb mérkőzést játszottunk az élcsapat Putnokkal.