Helyszín: (NB III) Sándor Károly Labdarúgó Akadémia

1'
Elkezdődött a mérkőzés.
26'
Megszereztük a vezetést! Farkas Jeromos kapott labdát a jobb szélen, egy ritmusváltással becsapta védőjét, majd megindult a kapu felé és hét méterről a rövid alsó sarokba passzolt (0-1)!
36'
Egyenlített az MTK. Bene Domonkos szerzett labdát, majd lőtt jó 30 méterről, a labda pedig védhetetlenül vágódott a jobb felső sarokba (1-1).
45'
Vége az első félidőnek.
46'
Kezdetét vette a második játékrész.
55'
Büntetőhöz jutottak a hazaiak, amelyet Kenesei Noel a jobbra vetődő Horváth mellett a kapu bal oldalába helyezett (2-1).
61'
Megduplázta előnyét az MTK. Egy jobb oldali beadást Kenesei fejelt az ötösről a hosszú sarokba (3-1).
81'
Az MTK végleg lezárta a talákozót. Egy szöglet utáni kavarodás végén Stumpf lőtt közelről a kapunkba (4-1).
90'
Vége a mérkőzésnek! Hiába szereztünk tehát vezetést az első félidőben, a hazai csapat a második játékrészben megbüntette hibáinkat és megnyerte az összecsapást.
91'
Folytatás február 10-én, szombaton 10 órától harmadik felkészülési mérkőzésünkön a Gödöllői SK otthonába látogatunk. Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!